Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Bruce Willis: Peti dio filma Umri muški će biti dobar kao i prvi
Glumac je otkrio kako uživa u ulozi Johna McClanea u filmovima "Umri muški"

Bruce Willis: Peti dio filma "Umri muški" će biti dobar kao i prvi

1
  • #1
    4 1

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 11:52

    obožavam moonlighting, seriju koja ga je vinula u nebesa i na osnovu koje je i dobio ulogu johna mccleana. dok je imao pauzu između četvrte i pete sezone moonlighting snimio je die hard, ostalo je povijest. odlična akcijska franšiza, prvi je dio najbolji, ali ostali nastavci nisu pretjerano pali na kvaliteti, s nestrpljenjem očekujem peti dio.

  • #2
    2 0

    postova:53
    bbcdpg @ 25.5.2012. 3:35

    Pogađam, "shaky camera" prljava potkošulja na kraju filma bos, tablete za glavobolju,"sidekick" figura, mogli bi ga preseliti internacionalno, negativac napada Vatican, tri izraza lica: ozbiljan, akcijski ozbiljan i osmijeh za kraj, sve u svemu puno zabave :D

  • #3
    1 1

    postova:405
    karakteran @ 25.5.2012. 9:46

    baš tako kako si rekao. nakon odgledanog trailera mislim da će biti puno vatrometa i akcije, nadam se da će biti nešto i jezgrovitog sadržaja (dobre priče i smislenog zapleta). i naravno happyend zagarantiran. svi nastavci padaju u kvaliteti, ali su još uvijek gledljivi. i zato me nije napustilo nestrpljenje da ga što prije pogledam. u poplavi današnjih instant akcijskih uradaka serijal die hard još uvijek drži cijenu.

  • #4
    1 0

    postova:54
    zvone @ 25.5.2012. 14:52

    Samo me zanima u kojoj bude bračnoj fazi u novom nastavku. Razveden, polurazveden, tek pomiren na probnom roku ... Osmijeh 

    Sistem je savršeno funkcionirao u svm prethodnim nastavcima, vjerojatno će i u petici. Doduše ja bih volio prije vidjeti Lethal Weapon 5, ali čini se kak Gibson minira svaki pokušaj te ideje.  Neodlučan

  • #5
    2 3

    postova:53
    bbcdpg @ 25.5.2012. 15:19

    @karakteran Prije trailera izaći će teaser, no ni to još ne postoji. Što si ti odgledao, samo ti znaš :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala