Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Osnivača Apple-a Stevea Jobsa glumit će - Ashton Kutcher
U jednom od dva filma o nedavno preminulom Jobsu glavnu ulogu nosi zvijezda "Dva i pol muškarca"

Osnivača Apple-a Stevea Jobsa glumit će - Ashton Kutcher

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 2.4.2012. 11:10

    Po meni, los izbor.

    Drazi mi je bio ovaj, iz davne '99

     

    kao 

     

  • #2
    1 0

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2012. 11:54
    ovaj kutcher je dno dna kao čovjek, a kao glumac nevjerojatno iritantan. niti jedan jedini film mu ne valja. kud njega?
  • #3
    0 0

    postova:1
    jacekica @ 2.4.2012. 12:25
    bas tak, ni meni nije jasno kak su bas njega izabrali???????? On ima vec dosta godina, a i dalje se ponasa ko predpubertlija bez mozga, sramota od ljudskog bica. Ne vjerujem da ce biti ista od tog filma, ljudi ce gledat zbog Jobsa, ali tip mi je tolko iritantan da ga ne mogu gledati i ne vjerujem da budem mogla progutat njegov lik ma da me film inace zanima.
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.4.2012. 0:22

    Razočarana! Cry

    Po meni, Noah Wyle je bio dobitna kombinacija!

    Zar je Ashton Kucher glumac? Mislim...Lude 70-te se isto ubrajaju pod glumu? Wink

  • #5
    0 2

    postova:405
    karakteran @ 3.4.2012. 9:53
    mislim ono kakav ti je to post? ako želiš popljuvati dečka onda reci nešto što stoji, ovako ne ispadaš ništa pametnija. dapače, suprotno.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala