Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
HRT 3 za kulturu, znanost, obrazovanje i umjetnost
Akademik Kusić navodi kako je estradizacija medijskog prostora smanjila udio kulture u programu

HRT 3 za kulturu, znanost, obrazovanje i umjetnost

1
  • #1
    0 0

    postova:193
    played @ 13.2.2012. 18:57

    bla, bla, bla... sinergija institucija... bla, bla

    smrdi na užas od dosade

    ako ne uređuje g-din Đelo Hadžiselimović, ne zanima me Laughing

  • #2
    1 0

    postova:560
    crnisokol @ 13.2.2012. 19:12
    Trebali bi i sport stavil na HTV3 uz nabrojani sadržaj...
  • #3
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 13.2.2012. 19:19

    dobro kaže sokol, treba i sport tu ubaciti, kao nekad Smije se

  • #4
    0 0

    postova:66
    mightywez @ 13.2.2012. 20:09
    koja glupost ce ovo bit kad sad tako opisuju program. tko ce to gledat da mi je znat?
  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 14.2.2012. 10:59
    još jedno smeće u pripremi. zašto plaćamo pretplatu? da bi se oni olakšavali?
  • #6
    1 0

    postova:161
    ed_hunter @ 24.2.2012. 2:28
    spomen na HRT3 mi budi nostalgiju. istina, njegov program se sadržavao većinom od sporta, glazbe i repriza raznih serija. ali radilo se o vrhunskim sportskim natjecanjima i prilično kvalitetnim glazbenim emisijama (tko se još sjeća emisije Crno-bijelo u boji?). sumnjam da će novi HRT3 biti sjena starog programa, uvelike iz razloga što HRT nema sredstva, a sumjam da će ih namaknuti i reklamiranjem na još jednom kanalu. što očekivati? možda nisam u pravu, ali sam naslov neodoljivo miriše na dosadu. nemam ništa protiv gore navedenih kategorija, no ako se iz njih ne izvuče maksimum onda HRT džabe baca novac koji je mogao uložiti u atraktivnije stvari.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala