Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Novi Bourne legacy bez Matta Damona
Stigao je prvi foršpan za nastavak Bourne franšize, gdje izbačenog Matta Damona zamjenjuje Jeremy Renner

VIDEO: Novi "Bourne legacy" bez Matta Damona

1
  • #1
    0 0

    postova:18
    antek @ 9.2.2012. 1:31

    mrzin ovog j*****g drogaša!!!!!!!!!!!!!

    Laughing

  • #2
    0 0

    postova:193
    played @ 9.2.2012. 12:05

    Damon je puno bolj, ovaj nije nešto

  • #3
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 9.2.2012. 15:13

    mislin da ovaj necu ni gledat.ne mozes napravit film o jasonu bourne-u bez jasona bourne-a..

    btw.loved the franchise,posebno indetitet.

  • #4
    0 0

    postova:48
    maryjackie @ 9.2.2012. 16:37
    Mislim da film neće biti loš, on glumi Bournovog nasljednika, Treadstone je imao više agenata, zato se i zove Bourne Legacy.
    Ali definitivno se slažem da nikakav film s imenom Bourne ne bi trebao postojati bez Matta Damona. 
    Jedan, jedini.
  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 9.2.2012. 18:05

    čisto da dodam nevezano za ovu vijest: serijal o bourneu je bolji od bilo kojeg spielberovog filma. isto važi i za die hard.

    btw ova zamjena mi se ne sviđa valjda ima dobru vezu kad ga svugdje guraju matt je zakon. 

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 9.2.2012. 19:43
    Zar ja jedini ovo jedva čekam :D Renner mi je odličan glumac i mislim bi bio dobra zamjena za Damona. Još ako se rješe one užasne "shaky-cam", sve 5.
  • #7
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 9.2.2012. 21:24
    Zar ja jedini ovo jedva čekam :D Renner mi je odličan glumac i mislim bi bio dobra zamjena za Damona. Još ako se rješe one užasne "shaky-cam", sve 5.
    mario

    pa meni je renner "x" puta bolji glumac od damona, kojeg ni ne volim nešto previše, ali nekako sam navikao da je damon taj koji rastura po svijetu Laughing ali svejedno se veselim novom bourne filmu Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala