Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Brad Pitt: Slobodno sve Oscare dajte Georgeu Clooneyju
Prijatelji i glumci Brad Pitt i George Clooney našli su se zajedno u kategoriji nominiranih za najbolju mušku ulogu

Brad Pitt: Slobodno sve Oscare dajte Georgeu Clooneyju

1
  • #1
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 26.1.2012. 17:29
    koga god pukne oscar bit će promašaj. nikad u povijesti te nagrade nije bila tako loša konkurencija. i money ball i descendants su smeće (more or less), još od driving miss daisy neće bit tako lošeg filma koji će dobit tu prestižnu (?) nagradu. j. edgar nije upao u konkurenciju?!?
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 26.1.2012. 23:26
    Čisto ne mogu razabrati po čemu je Clooney dobio takvu reputaciju u Hollywoodu u zadnjih recimo 10 godina. Nije baš da mi je i jedan od njegovih filmova ostao u takvom sjećanju, a odgledala sam ih mnogo kroz godine. Mutna su mi tu posla...
  • #3
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 27.1.2012. 15:02
    ja navijam za Dujardin-a...
  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 27.1.2012. 17:12
    Čisto ne mogu razabrati po čemu je Clooney dobio takvu reputaciju u Hollywoodu u zadnjih recimo 10 godina. Nije baš da mi je i jedan od njegovih filmova ostao u takvom sjećanju, a odgledala sam ih mnogo kroz godine. Mutna su mi tu posla...
    bozoli

    složio bih se u potpunosti. prvi dobar film u kojem on glumi (u sporednoj ulozi doduše!) je ides of march. 
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala