Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Dodijeljeni Zlatni Globusi
Nagradu za najbolji dramski film osvojio je "Descendants" Alexandera Paynea, za koji je nagrađen i George Clooney kao najbolji glumac u drami

VIDEO: Dodijeljeni Zlatni Globusi

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 16.1.2012. 22:22

    And now - the queen of pop - not you Elton, sit down :).

     

  • #2
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.1.2012. 23:28

    od svih tih silnih nominiranih filmova, ja sam ih pogledao tek nekoliko, ali od tih nekolino najviše me se dojmio film a separation koji je odnio nagradu za najbolji strani film. ove druge nominirane u istoj kategoriji nisam još gledao pa ne mogu reći da li je "a separation" zasluženo osvojio nagradu ili ne, ali meni je to najbolji film iz 2011., i to ne samo "strani" nego općenito najbolji film kojeg sam te godine pogledao. stvarno je izvanredan film, moja topla preporuka.

    idući film, sa te liste, kojeg namjeravam pogledati je film mojeg miljenika almodovara, the skin i live in. još nisam pogledao niti jedan njegov film, a da nisam bio oduševljen...

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 17.1.2012. 13:56
    Ricky rula po običaju Laughing   Od nominiranih filmova sam pogledao tek nekoliko, pobjednike još uvijek nisam. Drago mi je što je Dinkalge dobio GG, a najveće iznenađenje mi je Breaking Bad... nula bodova :/
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 18.1.2012. 20:38

    idući film, sa te liste, kojeg namjeravam pogledati je film mojeg miljenika almodovara, the skin i live in. još nisam pogledao niti jedan njegov film, a da nisam bio oduševljen...


    fox89

    Moram priznati da je ovo jedan od rijetkih filmova koje se jednostavno ne usudim gledati. Almodovar ima mnogo nasilja, ali i topline u svojim filmovima. No ovaj film ne nagovješćuje nikakav hepi-end. Osim možda za primaoce kože...
  • #5
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 18.1.2012. 23:03

    Moram priznati da je ovo jedan od rijetkih filmova koje se jednostavno ne usudim gledati. Almodovar ima mnogo nasilja, ali i topline u svojim filmovima. No ovaj film ne nagovješćuje nikakav hepi-end. Osim možda za primaoce kože...
    bozoli

    jeste, stvarno bolesno djeluje film, al baš u tome je čar njegovih filmova, spajanje groteske sa ljepotom na samo njemu svojstven način... radujem se filmu, ali ga se istovremeno i bojim Laughing

    P.S. nema boljeg osjećaja, nego nakon njegovog filma, kad si istodobno zgrožen i oduševljen filmom LaughingLaughingLaughing

    vjerojatno znaš o čemu pričam xD

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala