Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Elton John odlučio snimiti autobiografski film
Elton John je izjavio kako bi najradije da ga na filmskom platnu utjelovi glumac i pjevač Justin Timberlake

Elton John odlučio snimiti autobiografski film

1
  • #1
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 2.1.2012. 13:12
    još jedan u dugačkom nizu "prolupalih" zvijezda...
  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.1.2012. 13:53
    još jedan u dugačkom nizu "prolupalih" zvijezda...
    bearfoot
       
  • #3
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 2.1.2012. 13:59
      još jedan u dugačkom nizu "prolupalih" zvijezda...
    bearfoot 

    aya

    ma hajde, @aya, ti si pametna cura, što ti u toj prostoj rečenici nije jasno???
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.1.2012. 15:53

    ma hajde, @aya, ti si pametna cura, što ti u toj prostoj rečenici nije jasno???
    bearfoot

    U rečenici je sve jasno, samo mi nije jasno razmišljanje! Wink

    Mislim, ak' se snimaju filmovi o nekim npr. dezorjentiranim avanturistima, ubojicama i lunaticima (Che) ili prerano i nesretno skončalim bivšim princezama (Diana) itd., zašto onda ne bi bio snimljen i film o Elton Johnu? I zašto bi "prolupao", on je oduvijek bio takav, osebujan. Ili mu možda ne priznaješ vrijednost?

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.1.2012. 19:45

    Evo i mene baš zanima ovaj film, iako ja imam nekih predrasuda prema njegovom životu.

    Nadasve vrlo kvalitetan glazbenik.

  • #6
    0 0

    postova:540
    zubak @ 2.1.2012. 21:02
    Samo ajde,film ce biti sigurno zanimljiv,a bit ce angazirana i veca skupina homoseksualaca.
  • #7
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 3.1.2012. 9:14

    U rečenici je sve jasno, samo mi nije jasno razmišljanje! Wink

    Mislim, ak' se snimaju filmovi o nekim npr. dezorjentiranim avanturistima, ubojicama i lunaticima (Che) ili prerano i nesretno skončalim bivšim princezama (Diana) itd., zašto onda ne bi bio snimljen i film o Elton Johnu? I zašto bi "prolupao", on je oduvijek bio takav, osebujan. Ili mu možda ne priznaješ vrijednost?


    aya

    svaka čast liku i djelu...ali ići snimati film o sebi samom...to nije osebujno...to je veličanje samog sebe...možda još nije prolupao...ali je lupati svakako počeo...što mu vrijedi sve što je u životu napravio kad će na kraju završiti kao egocentrični i samoživi starac gledajući svoj film o sebi... tužno je to...
  • #8
    0 0

    postova:99
    brix @ 3.1.2012. 21:44
    Na MomTV-u sve neki pametni ljudi.
  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.1.2012. 23:38
    Na MomTV-u sve neki pametni ljudi.
    brix
    Na koga točno misliš? Wink
  • #10
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 4.1.2012. 0:03
    Na MomTV-u sve neki pametni ljudi.
    brix

    da su pametni ne bi gubili vrijeme na tvomtv-u, već bi se bavili nečim pametnim...a i korisnim...npr ili 
  • #11
    0 0

    postova:99
    brix @ 4.1.2012. 3:54
    Na koga točno misliš? Wink

    aya


    Na svih kolektivno. U životu nisam pročitao pozitivan komentar na vijest, sve sami pametni dokoličari šire inteligenciju i karakteriziraju ljude koje niti ne poznaju na temelju svojih primitivnih malodrađanskih predrasuda. Besmislenim komentarima valjda sebe uvjeravaju da su bolji od nekih tamo "selebritija" i sličnih. Sindrom manje vrijednosti, zapostavljenog djeteta, štajaznam. Ogorčeni starci.

    Gospodin ispod je vrhunac, što se ove teme tiče. 


    da su pametni ne bi gubili vrijeme na tvomtv-u, već bi se bavili nečim pametnim...a i korisnim...npr ili 
    bearfoot

    Zbogom. 

  • #12
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 4.1.2012. 9:03


    Na svih kolektivno. U životu nisam pročitao pozitivan komentar na vijest, sve sami pametni dokoličari šire inteligenciju i karakteriziraju ljude koje niti ne poznaju na temelju svojih primitivnih malodrađanskih predrasuda. Besmislenim komentarima valjda sebe uvjeravaju da su bolji od nekih tamo "selebritija" i sličnih. Sindrom manje vrijednosti, zapostavljenog djeteta, štajaznam. Ogorčeni starci.

    Gospodin ispod je vrhunac, što se ove teme tiče. 

    Zbogom. 


    brix

    što ti nisi napis'o nešto pametno tu i tamo...ovakav komentar trpa te na istu hrpu zapostavljenih, bezvrijednih i dokonih besposličara koji nemaju drugog posla nego svirat kurcu po ovom portalu...

    kao da ovaj portal ili neki drugi slične vrste ima neku drugu ulogu osim da se na njemu proseravaju slični meni...ajd zbogom...

  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2012. 22:04


    Na svih kolektivno. U životu nisam pročitao pozitivan komentar na vijest, sve sami pametni dokoličari šire inteligenciju i karakteriziraju ljude koje niti ne poznaju na temelju svojih primitivnih malodrađanskih predrasuda. Besmislenim komentarima valjda sebe uvjeravaju da su bolji od nekih tamo "selebritija" i sličnih. Sindrom manje vrijednosti, zapostavljenog djeteta, štajaznam. Ogorčeni starci.

    Gospodin ispod je vrhunac, što se ove teme tiče. 

    Zbogom. 


    brix


    Što se tiče komentara na vijesti (objavljene članke) i mene to iritira, svi doslovno samo seru i optužuju nekoga za nešto. Na trač rubriku se zapravo nadovežu trač postovi, tako da najčešće ne čitam niti takve rubrike niti postove.

    Što se tiče komentara na filmove, (razlog zbog kojeg jesam ovdje i zbog tv programa) doslovno užas na portalu, netko napiše nešto dobro, pozitivno, pa se uključi još netko sa sličnim razmišljanjem, pa netko iznese negativan komentar - sve bi to bilo u redu, ali kad stvari izmaknu kontroli i kad oni koje film uopće nisu gledali ili ih uopće ne zanimaju krenu sa komentarima koji su ajme za popizdit a često puta i uvredljivi, tada stvari izmiču kontroli. Najočitiji primjer su komentari na film 2001 odiseja u svemiru. 

     

  • #14
    0 0

    postova:99
    brix @ 4.1.2012. 22:53

    aya nemoj srati po filmu koji tebi nepase odaj mu pocast uz rijec da tebi nepase ali niko nemre srati po filmu koji je dobar nekima kak meni.... tipa mnogo filma meni nevalja koje ti falis ali nesprdavam onda taj film...a tu se mogu svi kurc......ti sa svojim komentarima al je rijetko ko malo objektivan .....ja kad napisem da mi nevalja film u zagradu stavim "bar meni"......a  vas vecina tu jedva ceka da neko zajebe sa zarezom ili crticom i delaju se pametni a ne ono za kaj je forum ....a ja se seremmm na svakoga ko bu meni ispravljal pravopis ja dam svoju adresu odma ako treba .....zato bi ZAMOLIL DA NEGLEDATE TUDE POGRESKE NEGO PISITE KOMENTARE ZA FILMOVE I DAVAJTE PREPORUKE.....za ostale upite javite se na profil ......ja bar pisem ono kaj mnogi misliju a neceju reci!
    doom

    Da, Odiseja. Ovaj tip je bio dobar. Zašto ga više nema.

     I to je ono, u životu prosječnog preponosnog art-snoba, lakše mu je priznati da su svi drugi glupi jer im se film sviđa, nego da je on sam idiot jer film nije skužio. I onda mora ići na forum i pokazati svima kako je on pametan. Pokazati silom i agresivnim komentarima.

     Ubijte se. 

  • #15
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 5.1.2012. 0:55
    ja ove "trac clanke" ninecitam, samo naslov...al uvijek volim procitat komentare, toliko o tracanju...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala