Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Laurence Fishburne kao Perry White u Man of Steel
Fishburne uvršten u obećavajuću glumačku postavu Supermana kao prvi Afroamerikanac u ulozi P. Whitea

Laurence Fishburne kao Perry White u "Man of Steel"

1
  • #1
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 3.8.2011. 12:33
    ne kažem da Fishburne nije dobar za tu ulogu, definitivno se radi o sjajnom glumcu. ipak, odakle dolazi neopisiva potreba da se uloge određenih likova dodjeljuju osobama različite puti? npr. Samuel L. Jackson kao Nick Fury. odličan glumac čiji karakter odgovara karakteru lika, ali nemoguće ga je poistovjetiti sa Nickom Fury-em iz stripa. to je kao da Jackie Chan dobije ulogu Spidermana zato što je šaljiv i majstor je borilačkih vještina.
  • #2
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 3.8.2011. 13:36
    Jao šta volim kada black people za prezime imaju "White" (& vice versa). Laughing
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 3.8.2011. 14:01
    "I'm not black like Barry White, no I am white like Frank Black is"
  • #4
    0 0

    postova:59
    scheilinkin @ 3.8.2011. 16:52
    Jao šta volim kada black people za prezime imaju "White" (& vice versa). Laughing
    HypnoToad
    bolje i to nego prezivati se Gay kao onaj atleticar, Tyson Gay :D
  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 3.8.2011. 19:57
    ne kažem da Fishburne nije dobar za tu ulogu, definitivno se radi o sjajnom glumcu. ipak, odakle dolazi neopisiva potreba da se uloge određenih likova dodjeljuju osobama različite puti? npr. Samuel L. Jackson kao Nick Fury. odličan glumac čiji karakter odgovara karakteru lika, ali nemoguće ga je poistovjetiti sa Nickom Fury-em iz stripa. to je kao da Jackie Chan dobije ulogu Spidermana zato što je šaljiv i majstor je borilačkih vještina.
    ed_hunter


    Nerd powah! 

    Nick Fury , Ultimate Marvel verzija Laughing 

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala