Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Al Pacino u ulozi Phila Spectora
U biografskom filmu, slavnog producenta osuđenog za ubojstvo glumice, koji stoji i iza Beatlesovog albuma Let It Be, utjelovit će Pacino

Al Pacino u ulozi Phila Spectora

1
  • #1
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 17.7.2011. 20:20

    Odličan izbor uloge.

    Nema sumnje da će Pacino izvrsno odraditi. Mislim da za ovu ulogu niti nema prave konkurencije osim možda De Nira. 

  • #2
    2 0

    postova:494
    beno @ 18.7.2011. 10:50
    DeNiro, koji je po mom misljenju malo previse sklon preglumljivanju, nije ni sjena Pacinu. Pogotovo sto je Pacino fizicki slicniji Spectoru nego DeNiro...
  • #3
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.7.2011. 21:28
    DeNiro, koji je po mom misljenju malo previse sklon preglumljivanju, nije ni sjena Pacinu. Pogotovo sto je Pacino fizicki slicniji Spectoru nego DeNiro...
    Beno


    Što se tiče fizičkog izgleda, slažem se.

    A što se tiče dva spomenuta glumca za mene su obojica super glumčine. De Niro me oduševio sa svojom ulogom u ovom filmu Everybody Fine.

    https://mojtv.hr/film/10979/svi-smo-super.aspx

  • #4
    1 0

    postova:24
    fanny7 @ 26.12.2012. 14:10

    De Nira cijenim kao glumca, ali Pacino mi je osobno draži, kao glumac i kao karizma

     
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala