Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Justin Timberlake: Pušenje trave mi pomaže da se opustim!
Justin je kazao kako je njegov mozak nekad toliko u funkciji da konzumiranje marihuane vidi kao jedini odmak

Justin Timberlake: Pušenje trave mi pomaže da se opustim!

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    tommy_ @ 15.6.2011. 11:10
    legalizirajte marihuanu! marihuana nije droga! bravo justine!
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.6.2011. 11:31
    Pa... ima neka halucinogena svojstva :) Ali bljuje mi se od činjenice da je alkohol puno ubojitije a sasvim legalno sredstvo. Ako se zabrani konzumacija alkohola onda ću ja prvi biti protiv legalizacije marihuane. No svi znamo da se alkohol neće zabraniti, tako da kad god slušam "argumente" protiv marihuane u tom trenu samo vidim kako govorniku viri komad wc papira iz usta.
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.6.2011. 20:01
    Pa... ima neka halucinogena svojstva :) Ali bljuje mi se od činjenice da je alkohol puno ubojitije a sasvim legalno sredstvo. Ako se zabrani konzumacija alkohola onda ću ja prvi biti protiv legalizacije marihuane. No svi znamo da se alkohol neće zabraniti, tako da kad god slušam "argumente" protiv marihuane u tom trenu samo vidim kako govorniku viri komad wc papira iz usta.
    gordan


    hebote, ti si neki dobrica @gordan; ne piješ, ne pušiš....ne s*** možda ? Jesi ti neki čistunac tipa @franza Laughing

    Iskreno hebe mi se legalizirali marihuanu ili ne, ionako je mnogi puše, kad bi je legalizirali i kod nas, barem bi ubirali porez. Je li gore piti alkohol ili pušiti marihuanu ? Ne znam ali bilo što u prekomjernim količinama nije dobro, bila to hrana, ili nešto drugo. 

  • #4
    0 0

    postova:540
    zubak @ 15.6.2011. 22:03
    Ni ja... ne pijem,ne pusim i nisam peder.
  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.6.2011. 23:47


    hebote, ti si neki dobrica @gordan; ne piješ, ne pušiš....ne s*** možda ? Jesi ti neki čistunac tipa @franza Laughing

    Iskreno hebe mi se legalizirali marihuanu ili ne, ionako je mnogi puše, kad bi je legalizirali i kod nas, barem bi ubirali porez. Je li gore piti alkohol ili pušiti marihuanu ? Ne znam ali bilo što u prekomjernim količinama nije dobro, bila to hrana, ili nešto drugo. 


    gorlock

    Nigdje nisam napisao da ne pušim, a ni da ne pijem. Ne znam iz čega si to zaključio.

    Samo sam rekao da čim zabrane alkohol ja ću biti i protiv legalizacije marihuane. Do tada sam za.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala