Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Morrissey izvrijeđao britansku kraljicu optužujući je za fašizam
Poznati pjevač opet se obrušio na kraljevsku obitelj, a Kraljicu je usporedio s diktatorima Gaddafijem i Mubarakom

Morrissey izvrijeđao britansku kraljicu optužujući je za fašizam

1 2
  • #1
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 18.5.2011. 11:53
    Bravo majstore...
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 18.5.2011. 19:17

    A zbog čega, molim te!? Opet njegovi ekscesi i teška narcisoidnost dolaze do izražaja. On je jedan od onih kukavica koji ispale metak i onda pobjegnu sa mjesta događaja da ne dobiju ništa natrag. Nikada se taj ne bude suočio sa ljudima koje napada. Najgora stvar je što on očito smatra da vodi neki križarski rat protiv svih "nevolja" u svijetu, koji se nalazi samo u njegovoj glavi. Vodi se za onim Ako kažem "istinu", to nikako ne može biti loše. Oh, please!

    Još jedan glupavi Mel Gibson.

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.5.2011. 22:20
    Jooooj Bozoli, taman htjedoh amenovat tvoj post, kad se ti ogriješi o Mel Gibsona Cry!
  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 18.5.2011. 23:08
    Jooooj Bozoli, taman htjedoh amenovat tvoj post, kad se ti ogriješi o Mel Gibsona Cry!
    aya

    Potpisujem :)
  • #5
    0 0

    postova:7
    rebecca @ 20.5.2011. 0:31

    Morrissey laprda.

  • #6
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 20.5.2011. 10:35
    Iz ovih komentara nisam siguran radi li se o simpatijama prema kraljevskoj obitelji ili o antipatiji prema tipu?...... Sto se mene tice, tko god,iz kojih god razloga pljuje po "kraljevskoj obitelji" meni je simpatican......
  • #7
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 20.5.2011. 16:39
    Iz ovih komentara nisam siguran radi li se o simpatijama prema kraljevskoj obitelji ili o antipatiji prema tipu?...... Sto se mene tice, tko god,iz kojih god razloga pljuje po "kraljevskoj obitelji" meni je simpatican......
    bearfoot


    uf apsolutno se slazem s ovim...

    kakva kraljevska obitelj...kraljevi, kraljice, princevi i princeze nepostoje vec 100+ godina...kralj/kraljica bez vlasti su ko i majmuncici u zoloskom, samo za slikanje...samo drpaju novce poreznih obveznika a britanci mutavi jos to s veseljem pozdravljaju...

    kako je jednostavno ljudima mozgove isprat pa to je fascinantno...

  • #8
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 20.5.2011. 22:07

    kakva kraljevska obitelj...kraljevi, kraljice, princevi i princeze nepostoje vec 100+ godina...kralj/kraljica bez vlasti su ko i majmuncici u zoloskom, samo za slikanje...samo drpaju novce poreznih obveznika a britanci mutavi jos to s veseljem pozdravljaju...


    LordAdamko


    Lorde Adamko (Laughing),  kraljevi i kraljice (koji danas uglavnom vladaju vrlo stabilnim monarhijama sjeverozapadne i sjeverne Europe) su ništa drugo doli predsjednici država, sa nikakvom stvarnom moći, čisto kao diplomatske lutke koje predstavljaju državu kad treba biti lijep i dobar, a potajice debljaju račune u svjetskim bankama. Jedina je razlika što djeca našeg predsjednika neće (automatski) postati predsjednici jednog dana. A i tu treba doskočiti sa činjenicom da su prinčevi i princeze odgajani od najranijih nogu da se mogu nositi sa svim idiotarijama koje će im doći na put.

    Ne, ne branim monarhiju kao ustrojstvo države, ali ne vidim neku pretjeranu razliku između RH i UK. Uvijek će biti despotizma, bez obzira na sistem u kojem smo.

    @aya: hoćeš reći da... ti... voliš... Mela..???!!!??!! SurprisedSurprisedSurprisedWink

  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 20.5.2011. 22:24
    @aya: hoćeš reći da... ti... voliš... Mela..???!!!??!! SurprisedSurprisedSurprisedWink
    bozoli
    Ooo, da! Itekako! Sjeti se samo Maverricka...ostalo neću niti spominjat'! Innocent 
  • #10
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 20.5.2011. 22:48

    bozoli kontam na sta mislis...samo sto je po mom misljenju razlika sto postoji KRALJEVSKO VJENCANJE, kraljevski party, kraljevsko pumpanje gume na bicikli sto je razvikano na sve strane a ljudi se na to ljepe ko muhe na govno...

    eto u tome je razlika...

    znam da u dnevniku uvijek imamo 5min predsjednik bio tamo vamo...al to bude pa prode a ovo sranje slusam svaki dan...vjencanje stoljeca itd...nabijem ja njima to vjenacanje na tavu...

    a i btw predsjednik kod nas ima bar neke ovlasti, za razliku od princeva i klinceza...

  • #11
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 20.5.2011. 23:05
    Ooo, da! Itekako! Sjeti se samo Maverricka...ostalo neću niti spominjat'! Innocent 


    aya

    Ma sve je to ok, i Maverick, i Riggs, i Rick, pa bogami i Wallace! Ali kod Mela nikako da provarim njegovu izjavu (kad je naglo postao katolik) da će njegova (prva) žena, s kojom je tada još uvijek bio u 20-i-nešto-godišnjem braku, gorjeti u paklu jer ne vjeruje u jedinu pravu vjeru.


  • #12
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.5.2011. 10:45

    ... pa vjerojatno ste u zabludi ako mislite da Kraljevska obitelj nema ili ima jako malo utjecaja na vanjsku - unutrašnju politiku ili vojnu moć!!

    imaju oni stvarnu moć i ukupnu, a to što je javnost "popušila" tu frazu kako nemaju i da su samo lutkice koje predstavljaju monarhiju varate se...

    upravo "oni" to i hoće da mislite!

     npr. zašto ako neki potez pođe krivo u vođenju države, da se upire prstom u njih, kad za to imaju zaslužni fiktivne figure poput "premijera" i drugih u hijerarhiji... uz takav nacin Kraljevska obitelj ce uvijek biti pozitivna i "nevina"...

    to su samo igrice koje neki od Vas ne shvacaju, pametno oni rade btw!!!

     "Long live the king" Laughing

     

     

  • #13
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 21.5.2011. 20:56

    glavno da si ti tu franc da nam to sve ljepo objesnisLaughing

    imaju neku moc jer su bogati i jer mogu pljuvat po premjeru, parlamentu itd kad nest zaseru al neke ovakve ovlasti nemaju...

    druga je sad prica ona o masonima itd al nebi ulazio u to...poenta je da nemaju vojnu itd vlast u uk...

  • #14
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.5.2011. 23:36

    glavno da si ti tu franc da nam to sve ljepo objesnisLaughing

    imaju neku moc jer su bogati i jer mogu pljuvat po premjeru, parlamentu itd kad nest zaseru al neke ovakve ovlasti nemaju...

    druga je sad prica ona o masonima itd al nebi ulazio u to...poenta je da nemaju vojnu itd vlast u uk...


    LordAdamko


    ...    ma Bravo majstore !! jaooo kako si to lipo opisao !!

    gle inace se veli fala, jer si mojim postom postao pametniji GRATIS !!

    ali ti bi bas pohađao Vecernju skolu ! 

    sjedi do denisa, ima nes za tebe ...Laughing

  • #15
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 22.5.2011. 0:04
    ma ok vidim da ovo nevodi nicem...ti voli dragu kraljicu ja necu i ja i ti sretni...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala