Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Melu Gibsonu određena uvjetna, psihijatar i prisilni rad
U siječnju 2010. Oksana ga je optužila za nasilje u braku, a glumac je tvrdio da time pokušava od njega iznuditi novac

Melu Gibsonu određena uvjetna, psihijatar i prisilni rad

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 13:26
    super mi je glumac i stvarno pa nema loseg filma skoro.... ali privatno mi izgleda ko neki psihopat mislim da je odavno trebal ici kod psihijatra .....al mozda da nije takav nebi bil takav glumac mada kolko sam cital da radi svojeg ponasanja mu je propalo vec par filmova da snimi.....neznam..
  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 13:49

    Ja osobno ne dam reći ništa protiv Mela Gibsona - njegove glumačke kvalitete nikada nisu bile upitne i kroz to ga se treba i promatrati.

    To što radi u privatnom životu je, kako i pridjev kaže - privatno. Prema tome, ostavite se više prepisivačine žute štampe, bolje da je netko nadležni napisao osvrt na Patriota, tu bi sigurno bilo više "štofa" nego zavirivat' čovjeku kroz prozor.

  • #3
    0 0

    postova:2530
    bearfoot @ 13.3.2011. 14:46

    kako @aya "mete" zadnjih dana,

    pa ovdje je prava domaća atmosfera....Laughing

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.3.2011. 15:28

    Ja osobno ne dam reći ništa protiv Mela Gibsona - njegove glumačke kvalitete nikada nisu bile upitne i kroz to ga se treba i promatrati.

    To što radi u privatnom životu je, kako i pridjev kaže - privatno. Prema tome, ostavite se više prepisivačine žute štampe, bolje da je netko nadležni napisao osvrt na Patriota, tu bi sigurno bilo više "štofa" nego zavirivat' čovjeku kroz prozor.


    aya


    aya ovo nije tema o patriotu ili nekom desetom filmu ovdje je tema o Gibsonu privatno i u ovom postu dobilli smo mogucnost komentiranja njegovog privatnog zivota ..a kaj se tice toga kaj ti kazes da ostavimo njegov privatni zivot to reci vlasniku ovog foruma nek neda onda opciju komentiranja takvih postova ....

    a ti ako zelis komentirati patriota onda si fulala post ovaj post se nebavi o patriotu!!

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 15:43


    aya ovo nije tema o patriotu ili nekom desetom filmu ovdje je tema o Gibsonu privatno i u ovom postu dobilli smo mogucnost komentiranja njegovog privatnog zivota ..a kaj se tice toga kaj ti kazes da ostavimo njegov privatni zivot to reci vlasniku ovog foruma nek neda onda opciju komentiranja takvih postova ....

    a ti ako zelis komentirati patriota onda si fulala post ovaj post se nebavi o patriotu!!

    doom

    Gle, doom, znam da ovo nije topic o Patriotu, pa sam zato i napisala post, kojim upravo nastojim ukazati nadležnima da ovakovi članci nisu nasušna potreba većine.

    Ako ti još nekaj nije jasno, slobodno pitaj, rado ću ti objasniti! Innocent

  • #6
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 13.3.2011. 18:33
    trebao je posjetiti psihijatra nakon Pasije,jer neke njegove izjave i njega i obitelji nejdu mu na ruku.poznat po izgredima nije ni cudo da je pukao.Ali kao glumcu svaka cast i za Hamleta.
  • #7
    0 0

    postova:22
    cobbler @ 13.3.2011. 19:18
    trebao je posjetiti psihijatra nakon Pasije,jer neke njegove izjave i njega i obitelji nejdu mu na ruku.poznat po izgredima nije ni cudo da je pukao.Ali kao glumcu svaka cast i za Hamleta.
    bumerang

    Trebao je!
  • #8
    0 0

    postova:22
    cobbler @ 13.3.2011. 19:20


    aya ovo nije tema o patriotu ili nekom desetom filmu ovdje je tema o Gibsonu privatno i u ovom postu dobilli smo mogucnost komentiranja njegovog privatnog zivota ..a kaj se tice toga kaj ti kazes da ostavimo njegov privatni zivot to reci vlasniku ovog foruma nek neda onda opciju komentiranja takvih postova ....

    a ti ako zelis komentirati patriota onda si fulala post ovaj post se nebavi o patriotu!!


    doom
    Ovo nije tema o Patrijotu il nekom desetom filmu. Tako je šta kažeš.
  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 20:20

    Kao što rekoh, Cobbler (jel' to od Cobain ?) - nije teško dokučiti čiji si klon ! Laughing

    Pogotovo kada se slažeš sam sa svojim mišljenjem!

    Nemoj.....ne priliči ti...ili možda priliči?!

  • #10
    0 0

    postova:22
    cobbler @ 14.3.2011. 19:24

    Kao što rekoh, Cobbler (jel' to od Cobain ?) - nije teško dokučiti čiji si klon ! Laughing

    Pogotovo kada se slažeš sam sa svojim mišljenjem!

    Nemoj.....ne priliči ti...ili možda priliči?!


    aya
    Pozdrav ostavljam!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala