Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Novi 'Blade Runner'? Ne, hvala!
Alcon Entertainment dovršava pregovore oko kupnje prava, koje je na prodaju dao Bud Yorkin, producent originala iz 1982. godine

Novi 'Blade Runner'? Ne, hvala!

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 4.3.2011. 9:19
    Kako komentirat ovo? Zar zaista Hollywoodu nista nije sveto?!?
  • #2
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 4.3.2011. 9:35

    ""Kome je potrebna ovakva modernizacija jednog od najboljih SF-ova ikada, ni to nije poznato, ali smo sigurni da je i sama pomisao na sve skupa razljutila većinu najvjernijih obožavatelja filma""

    mene ta ideja nije razljutila...upravo obrnuto, zašto ne bismo vidjeli varijaciju na temu, ili istu radnju update-anu novom tehnologijom...ako bude dobro, ok, ako ne bude pljuvat ćemo po njoj i uzdizati "original", u svakom slučaju biti će materijala za diskusiju...

    i knjiga i film su predobri temelji za  daljnju razradu i nove ideje...s veseljem ću čekati realizaciju projekta i u međuvremenu još koji put uživati u prvoj ekranizaciji...Tongue out

  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 4.3.2011. 10:06

    (...) zašto ne bismo vidjeli varijaciju na temu, ili istu radnju update-anu novom tehnologijom...ako bude dobro, ok, ako ne bude pljuvat ćemo po njoj i uzdizati "original" (...)

    bearfoot
    Ne mogu se sloziti s tobom. Zelimo li nastavak/remake Bladerunnera? A Citizen Kanea? A Godfathera?
  • #4
    0 0

    postova:114
    dxdy @ 4.3.2011. 11:45

    hollywoodu nista nije sveto i samo gleda na zaradu....

    nista ne moze nadmasiti BladeRunner i Vangelisovu muziku u filmu... 

     ma mogu oni snimiti sto god hoce ali pravi fanovi znaju sto je dobro. 

  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.3.2011. 12:24
    ne HVALA sa tim bi unistili film ...po nekim kriticarima film je bil prekretnica sf-a....zato ne dirati ,vec su dosta filmova tak unistili....
  • #6
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 4.3.2011. 15:21

    Definitivno ne!

    Nedavno sam gledao Final Cut originala. Blade Runner je Sveti Gral SF-a i kao takav mora ostati. Ne sumnjam da postoje ljudi sposobni napraviti nešto kvalitetno od ove franšize, međutim ako Ridley Scott nije u jednadžbi onda nema smisla ni pomišljati na to. Čak ako se i ne napravi neki sequel/prequel/sidequel sada, jednoga dana definitivno hoće. pitanje je samo koliko će biti u stanju predstaviti se kao film ispred svojeg vremena, baš onako kao što je to original napravio.

  • #7
    0 0

    postova:51
    sienna @ 8.3.2011. 18:22
    Boze sacuvaj, neeeeeeee!
  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 8.3.2011. 21:55

    Beskrajna je ljudska pohlepa.....jer jedino se o tome radi.

    Jedan je Bladerunner (kao što je npr. jedan Oficir i gentelman, jedan Doručak kod Tiffanyja ili još malo unatrag, jedan Gone with the Wind etc.) Za te filmove nitko neće nikada pitati - koji dio - 1, 2 3 ili 7, prequel, sequel, remake ....

    No pohlepne netalentirane duše, nesposobne stvoriti nešto vrijedno, posežu za "sigurnim".

    Iskreno se nadam da su to samo netočne glasine. Cry

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala