Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Studio 45
Studio 45 na programu RTL2 strši poput reggae benda na skupu Ku Klux Klana

Gledali smo: Studio 45

1
  • #1
    0 0

    postova:9
    drmagma @ 21.2.2011. 17:36

    Emisija nije nešto posebno, ali okej termin pa onda je to dobro Cool

  • #2
    0 0

    postova:24
    dream @ 22.2.2011. 14:11
    mislim da ipak nije pravo vrijeme za emitiranje ove emisije,mogli bi je ubaciti u vrijeme sapunica ili serija koje se repriziraju...
  • #3
    0 0

    postova:61
    black79 @ 22.2.2011. 14:37
    hmm..bolje da ima više takvih emisija,umjesto turskih i ostalih sapunjara..
  • #4
    0 0

    postova:9
    drmagma @ 22.2.2011. 19:32
    hmm..bolje da ima više takvih emisija,umjesto turskih i ostalih sapunjara..
    black79

    Slažem se! Puuuno bolje nego nego tursko smeće! Cool
  • #5
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 22.2.2011. 19:55
    šteta što kod nema emisija late-night talk show formata. redovito pratim Late Late Night Show with Craig Ferguson, odlična emisija, veoma je zabavna, humor je na višem nivou nego recimo Letterman, Jimmy Kimmell, Leno ili Conan. takvo nešto su pokušali Lokas i Zuhra, ali koliko god oni bili zabavni, mislim da jednostavno nisu pravi ljudi za taj posao. Pervan je sa svojim programom prije kakvih 10-ak godina na OTV-u stvarno bio odličan sa dosta limitiranim budžetom, no on se u međuvremenu malo izlizao. ako već nismo u stanju proizvesti nešto kvalitetnije, onda bi stvarno bilo dobro da prenose Craiga Fergusona, titlovi i nisu tako strašna stvar. bolje je od Oprah, to je sigurno
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala