Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Osvanula prva fotografija Meryl Streep kao Maggie Thatcher
'The Iron Lady' govori o danima Falklandskog rata i događajima koji su Čeličnoj Lady tada učvrstili vlast

Osvanula prva fotografija Meryl Streep kao Maggie Thatcher

1
  • #1
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 9.2.2011. 19:53
    zahtjevna uloga, ali i dodjeljena je najboljoj. jedva čekam :)
  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 9.2.2011. 20:08

    Povijesni film.Konačno da i produkcija uloži šoldi na kvalitetan način.Odlična tema .Najveći žena - lider 20 stoljeća a i zasigurno, i svih stoljeća , al , Angela još nije rekla svoju zadnju riječ.Smile

    Složio bi se da je izbor glumice puni pogodak.

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 9.2.2011. 21:01
    Hmmm, fizički su si možda njih dvije donekle i slične, ali tu mi svaka daljnja sličnost prestaje. Meryl Streep ima jednu nježnost u svakoj svojoj ulozi, ranjivost, čak i kada glumi ne toliko simpatične likove (kao u Julie&Julia i Sumnja). T(r)ačericu zamišljam kao steel lady, but very demure and subtle. Npr. Glen Close bi bila sehr sehr gut, po mom mišljenju...
  • #4
    0 0

    postova:51
    sienna @ 9.2.2011. 21:35
    Ovo ce zaista biti nesto dobro!  Jedva cekam!
  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 9.2.2011. 23:06

    T(r)ačericu zamišljam kao steel lady, but very demure and subtle.

    Npr. Glen Close bi bila sehr sehr gut, po mom mišljenju...

    bozoli

    Izvrstan odabir, i meni se čini da bi Glen Close bolje legla ova uloga. Meryl mi je zbilja malo prenježna za ulogu "the iron lady". Ali, živi bili pa vidjeli....
  • #6
    0 0

    postova:6
    na_na_na @ 10.2.2011. 0:25
    Možda napokon dobije onaj zasluženi treći Oscar za ovo. Definitivno je zaslužila i još davno prije. I nema sumnje da će nas opet iznenaditi, kao i sa svakom svojom novom ulogom. Jedva čekam! Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala