Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Mickey Rourke se nada Oscaru za najboljeg glumca
"Hrvač" je najbolji i najteži film u mojoj karijeri, pripreme su bile fizički brutalne

Mickey Rourke se nada Oscaru za najboljeg glumca

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.1.2009. 19:28
    Mickey-u ovakove uloge po meni najbolje leže. 9 i pol tjedana - tamo mu je smiješna uloga, dok meni jedna od najdražih njegovih uloga je u filmu Harley Davidson & Marlboro Man.
  • #2
    0 0

    postova:580
    arnol @ 8.1.2009. 20:10

     Mickey često u pogrešnim filmovima ! Ovaj put ima nade za zlatni kipić, ne bude li bilo štrajka. Veliki trud,mukotrpni treninzi,ne baš poželjna često snimanja možda lomova i sigurno velika želja za uspjehom. Nisi mi baš glumac po mom ukusu, no stvarno sretno sa ovim filmom !   

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 8.1.2009. 21:01

    Film je genijalan, ja iskreno mislim da je ovo najveća i najbolja uloga njegove karijere. Neću sad previše pričat da spoilam ali film se definitivno ne smije propustiti.

    Mickey osvaja Oskara i u to sam siguran.

  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 8.1.2009. 21:29

    .. nije samo zato što mi je mario prijatelj, no jednostavno volim pročitati njegove komentare o filmovima, jer su kvalitetni!

    franz

  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 9.1.2009. 0:24

    Mickey mi je bio famozna kreatura u jednom po meni nedovoljno hvaljenom strip-filmu Sin City. Svaka scena je toliko dobra kao slika za sebe, da bi ih sve strpala na zid...

    A Rourkeu s njegovom jedva skrpanom facom savršeno pristaje lik koji glumi. 5+


     

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 9.1.2009. 0:40

    Eh, Marv mu je zaista odlično pristajao. Najbolji dio Sin Cityja što se mene tiča 

    A izgleda da ćemo ga nakon uspjeha u Wrestleru u još par potencijalnih hitova.

    Stallonov The Expandables, u kojem još glume Jason Statham, Jet Lee, Dolf Lundgren, Forest Whitaker, Sylvester Stallone i Randy Couture. Haha, ovo bi mogao biti film i pol.

    Spominje se nešto da će možda glumiti bad guya u novom Iron Manu.  Ofc, tu je i Sin City. Još Marva..wooooo!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala