Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Da li je Lov na vještice najgori film Nicholasa Cage ikad?
Kritika i publika diljem svijeta ostala je zbunjena i šokirana novim Cageovim filmom koji je upravo stigao u kina

Da li je "Lov na vještice" najgori film Nicholasa Cage ikad?

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 10.1.2011. 0:10

    nisam gledal film ali cu ga pogledati tokom tjedna .......a ti nemas pojma jer opet pises ne objektivne komentare ......a kad citam te tvoje nebuloze ja sam lud ti nisi bas prisebi i ja sam to skuzil odma ..malo si pogledaj te svoje nazovimo to komentare kolko se trudis posrati neki dobar film samo zato kaj se tebi nesvida ....ma daj!!!

    ajde ljudi komentirajte  ovaj njegov komentar.........

    "Oskarovac Cage tijekom godina snimio je zaista neke filmove za koje bi bilo bolje da se zaborave, kao što su Con Air, 8 milimetara ili Čovjek od pruća, pa je tako postao glumac koji nije u stanju ili mogućnosti reći 'ne'..."

    ajd da si rekel da su losiji ili prolazni ali da ih se treba zaboraviti .....daj rade nemoj vise pisati!!!

    CON AIR ....je film koji je bil nominirani za Oscara...u svijetu je zaradio vise od 200miljona dolara....svijetski kriticari dali su mu ocijenu vecu od 7!!!

    8Milimetara.....bio je nominirani za zlatnog medvjeda i dobio  zlatno runo.....proglasen je solidnim filmom 

    COVJEK OD PRUCA.....nije postigel neki veliki uspijeh u svijetu ali za jedan remake je definitivno dobar !!!!

    moje misljenje kolko su oni sa jedne strane dobri ali tolko nisu losi da se piseju komentari da bolje da ih nije bilo samo zato sto ih ti nesimpatiziras!!

    zato te molim ako vec pises pisi objektivno!!!!!!!!!!

  • #2
    0 0

    postova:18
    alpi @ 10.1.2011. 9:41
    Gledao sam film u kinu prošli četvrtak. Šta reči. Nije to sad film koji bi trebao skidati zvijezde s neba. Tipična Hollywoodska zabava. Nemojte očekivati neku smislenu poruku. Nemojte očekivati neku briljantnu glumu. Film je samo za pogledat sa curom u kinu i opustit mozak. Ako hočete neku poruku u filmu da je inteligentna i ima smisla na ovu temu. Pogledajte Sotona(oni ljudi u dizalu). Najgori film Cagea je Ghost ryder. Glumac koji je dao sve od sebe u fimovima poput Face off, Hrid, Grad anđela... nezaslužuje ovakvo pljuvanje ima kredita večeg nego neke razvikane zvjezdice u Hollywoodu trenutno.
  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 10.1.2011. 9:43

    slažem se da je Con Air i više nego solidan film, dok je Wicker Man prilično slabašan film i zasigurno među lošijim Cageovim filmovima

    Ali mislim da je Cage vrlo dobar glumac i da je većina njegovih filmova barem osrednja s nekoliko vrhunskih

    a ovaj novi nisam još pogledao tak da ne mogu komentirati

  • #4
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 10.1.2011. 11:03
    ovo nema šanse da gledam,inace mislim da je njegov najbolji film adaptacija i šibicari.
  • #5
    1 0

    postova:68
    aco78 @ 10.1.2011. 17:47
    Film je sasvim solidan. Gledao sam ga  u New Yorku i nitko nije izlazio iz kina za vrijeme projekcije . Samo mi je čudna stvar da autor članka piše o filmu, a čini mi se kao da ga nije ni gledao. Nije to najbolji film, ali daleko je to od katastrofe. SOLIDNO
  • #6
    0 0

    postova:666
    doom @ 10.1.2011. 18:12
    Film je sasvim solidan. Gledao sam ga  u New Yorku i nitko nije izlazio iz kina za vrijeme projekcije . Samo mi je čudna stvar da autor članka piše o filmu, a čini mi se kao da ga nije ni gledao. Nije to najbolji film, ali daleko je to od katastrofe. SOLIDNO
    Aco78

    autor clanka je vise pljuval po Nicholasu i po njegovim prijasnjim filmovima nego komentiral "lov na vjestice"....
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 10.1.2011. 19:09

    Tendenciozno (i maliciozno) napisan članak!

    Poput novinara Dinamovca koji pokušava "objektivno" opisati Hajdukove kvalitete.

    Jadno i nepotrebno! Niti je Cage loš glumac niti su nabrojani filmovi za zaborav.

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.1.2011. 19:23

    Tendenciozno (i maliciozno) napisan članak!

    Poput novinara Dinamovca koji pokušava "objektivno" opisati Hajdukove kvalitete.

    Jadno i nepotrebno! Niti je Cage loš glumac niti su nabrojani filmovi za zaborav.


    buzdovan

    yap, slažem se, ali ako ništa zainteresirali su me da pogledam film.
  • #9
    0 0

    postova:116
    olio @ 10.1.2011. 21:02

    Put... the bunny... back... in the box.

    Why couldn't you put the bunny back in the box? 

    Con Air je legendaran film, kao i Cage u njemu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala