Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Korisnicima MAXtv-a nedostupan novi nacionalni kanal DomaTV
Zbog nepostignutog dogovora, DomaTV ne može se vidjeti na MAXtv-u, a kad će, ne zna se

Korisnicima MAXtv-a nedostupan novi nacionalni kanal DomaTV

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    damir8 @ 3.1.2011. 20:55
    A ŠTO OČEKIVATI OD NOVE..............................
  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 4.1.2011. 0:06
    A koliko sam dosad škicnula, nije da ljudi nešto propuštaju....Innocent
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2011. 18:50

    daje se na znanje da je DOMA TV dostupna u cijeloj Hrvatskoj bila ona u nekom od paketa ili NE    

       u čemu je onda poanta?  Osim da Max Tv nema još jedan u nizu stupidnih kanala, kojima ionako obiluje, za razliku od recimo B-neta.

    Inače Max tv ima najbolji i najveći izbor kanala 

  • #4
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 5.1.2011. 19:40

    istina...imam max doma a bnet u stanu, oba osnovna paketa i mogu rec da je max puno puno bolji...

    prvo vise programa, drugo boljih programa, trece bolja slika, cetvrto teletkst tj onaj pregled programa sto bnet nema...

    a i bnet je ruku na srce prebahat, da bi imo koliko toliki solidan izbor kanala moras tri dodatna paketa uzet...zato se i drzim interneta i blagodatima istog ;)

  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 5.1.2011. 21:23

    I maxtv i bnet još uvijek imaju veliku manu - nemaju kontinuiranu snimalicu i pauziranje programa, što imaju iskon i čini mi se amis i optima.

    To znači da na nekih 20-tak kanala možeš pogledati bilo što emitirano u zadnjih 48 sati. Tako moj klinac praktički nikad ni ne gleda "live tv" nego odabere nešto (crtiće ili dječje filmove) emitirano u zadnjih 48 sati. Reklame premotava a kad ide na wc stisne pauzu Laughing

    Sama snimalica za pojedinačne emisije mi je bzvz feature, ali kontinuirana je mrak. Recimo zanima te neka serija, počneš je gledati preko kont. snimalice 20 min nakon što je počela i onda kad dođu reklame, lijepo ih premotaš.

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2011. 21:45

    I maxtv i bnet još uvijek imaju veliku manu - nemaju kontinuiranu snimalicu i pauziranje programa, što imaju iskon i čini mi se amis i optima.

    To znači da na nekih 20-tak kanala možeš pogledati bilo što emitirano u zadnjih 48 sati. Tako moj klinac praktički nikad ni ne gleda "live tv" nego odabere nešto (crtiće ili dječje filmove) emitirano u zadnjih 48 sati. Reklame premotava a kad ide na wc stisne pauzu Laughing

    Sama snimalica za pojedinačne emisije mi je bzvz feature, ali kontinuirana je mrak. Recimo zanima te neka serija, počneš je gledati preko kont. snimalice 20 min nakon što je počela i onda kad dođu reklame, lijepo ih premotaš.


    gordan

     
    Šefe pa zar ti ne reklamiraš samo bnet? LaughingLaughingLaughing   

    Inače meni je snimalica totalno nepotrebna, a Max tv ima HBO on Demand i nema boljeg programa od toga, nema reklama izbor filmova, serija, dokumentaraca im je vrlo dobar i pogledaš recimo Spartak-Blood & Sand svih 13 epizoda kad hoćeš. 

    A što se tiče gledanja na zahtjev ostalih programa: crtića i sl., vrlo jednostavno spojiš internet na TV i gledaš što hoćeš.

    A preko max tv sučelja možeš i surfati po netu i bla, bla....... 

    Hebote morat će mi platit za reklamu Laughing  

     p.s. baš si mi falija ova 2 dana Laughing

  • #7
    0 0

    postova:711
    gordan @ 5.1.2011. 23:35

    Oj moćni Gorloče, tiiiii što s lakoćom spajaš internet na tv, nakon tvojih argumenata svaka riječ manju vrijednost ima Laughing.

    Ali da ti, oj moćni Gorloče, imaš kontinuiranu snimalicu, a nemaš Tongue out, na maxtv vratio se ne bi Wink.

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2011. 23:46

    Oj moćni Gorloče, tiiiii što s lakoćom spajaš internet na tv, nakon tvojih argumenata svaka riječ manju vrijednost ima Laughing.

    Ali da ti, oj moćni Gorloče, imaš kontinuiranu snimalicu, a nemaš Tongue out, na maxtv vratio se ne bi Wink.


    gordan


    ah, ne mogu niti na spavanje bez tebe, spasitelju svemira Laughing   

    Argumenata za snimalicu nemam, ali kao što rekoh mi niti ne treba! 

    Ali sad si me baš zaintrigirao pa budem vidio opcije da program direktno snimam na hard disk Laughing  

    Recimo počet ću sa DOMA tv-om LaughingLaughingLaughing  

    p.s. 

    veli jedna naša zajednička (recimo) prijateljica, da se ovim našim bockanjima pokazujemo da se samo neizmjerno volimo i poštujemo  ?

  • #9
    0 0

    postova:711
    gordan @ 5.1.2011. 23:59

    Vau... a ja ti gledam iptv preko kompjutora u dvbvieweru i drugi kanal na tv-u. Mogu snimati tri programa istovremeno na hard. Bilo koja.

    Aha Cool. Kaj ćeš sad Laughing?
    Max tv ima kodirane kanale i ne mogu se gledati na pc-u. Touche Laughing.

    I imam više legića od tebe Cool

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.1.2011. 0:06

    a što ako imam Max TV putem satelita  ? i još mnoštvo drugih Laughing  

    I ako nisu kodirani, tj. bili su ? Laughing  

    I nisi mi odgovorio na p.s. pitanje ? 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala