Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
10 najboljih filmova u hrvatskim kinima!
Filmski kritičar Goran Ivanišević izabrao je za vas filmove koji su obilježili 2008. godinu.

10 najboljih filmova u hrvatskim kinima!

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2008. 21:03

    Što više ovakovih članaka poput ovog, manje trač rubrika, tim će portal biti bolji.

    https://www.mojtv.hr/magazin/#magazin-1522-10-najboljih-filmova-u-hrvatskim-kinima

  • #2
    0 0

    postova:10
    mala_nastrana @ 29.12.2008. 21:31

    ovakovih, onakovih, takovih buahahahahaha!!!!! goriluk legendo!!!!

  • #3
    0 0

    postova:43
    masni @ 29.12.2008. 21:44

    Konačno su se počeli pojavljivat ljudi koji kuže da je Goriluk (Laughing) malo čudan lik. Već sam mislil da sam u zoni sumraka. Ali nemam ja niš protiv njega, čak je u neku ruku simpatičan...

    A članak je ok... slažem se da bi trača trebalo biti manje...

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 29.12.2008. 21:57

    Da goriluk, hahahaha. :D

    Anyway, Wall-E je na prvom mjestu tako da lista valja :) Ali nema Iron Mana tako da ide i jedan :(

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 29.12.2008. 22:10

    Konačno su se počeli pojavljivat ljudi koji kuže da je Goriluk (Laughing) malo čudan lik. Već sam mislil da sam u zoni sumraka. Ali nemam ja niš protiv njega, čak je u neku ruku simpatičan...

    A članak je ok... slažem se da bi trača trebalo biti manje...


    masni


    .. pa di si maščobo stara, jesi to ženu svoju učlanio da te brani na portalu, nema ženska se tek učlanila prvi post pa odma po gorlocku, a ti za njom, nego šta čekaš gužvu neku na portalu i evo tebe prodane duše! u prve redove nju staviš pa ti za njom ili si kukavica ili papučar ali i jedno i drugo a treće ti jesi zona sumraka!

    to nije bila tema ako nemaš šta o filmovima onda i ne seri!

    franz

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2008. 22:11

    ovakovih, onakovih, takovih buahahahahaha!!!!! goriluk legendo!!!!


    Mala_nastrana


    Čestitam, tvoj prvi post i udri odmah u čelo, bravo. ("goriluk" zanimljivo).

    Vidim da pratiš moje postove, uživaj.     Smile

    p.s. tema nisam ja !

  • #7
    0 0

    postova:43
    masni @ 29.12.2008. 22:27

    .. pa di si maščobo stara, jesi to ženu svoju učlanio da te brani na portalu, nema ženska se tek učlanila prvi post pa odma po gorlocku, a ti za njom, nego šta čekaš gužvu neku na portalu i evo tebe prodane duše! u prve redove nju staviš pa ti za njom ili si kukavica ili papučar ali i jedno i drugo a treće ti jesi zona sumraka!

    to nije bila tema ako nemaš šta o filmovima onda i ne seri!

    franz
    franz

    Da... Kak si pogodil.. A možda si ti Gorilukova žena? Gle, dečec, meni se s tobom ne da prepucavat, nema izazova u tome. Jednostavno si preglup. Goriluk je za tebe doktor znanosti..., ali ni s njim mi se ne da prepucavat. Pusa obojici.
  • #8
    0 0

    postova:541
    franz @ 29.12.2008. 22:53
    Da... Kak si pogodil.. A možda si ti Gorilukova žena? Gle, dečec, meni se s tobom ne da prepucavat, nema izazova u tome. Jednostavno si preglup. Goriluk je za tebe doktor znanosti..., ali ni s njim mi se ne da prepucavat. Pusa obojici.

    masni


    .. a ti si toliko "pametan" da su svi ostali "glupi" !! stvarno nisi normalan.. još si gay!!

    jel ti žena neda da je diraš pa meni šalješ puse?Tongue out

    .. več sam ti prije rekao da sam prejaka vatra za tebe otopit ćeš se!

    franz

  • #9
    0 0

    postova:43
    masni @ 29.12.2008. 22:59
    Kakav si ti lik Laughing
  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2008. 23:12

    Da goriluk, hahahaha. :D

    Anyway, Wall-E je na prvom mjestu tako da lista valja :) Ali nema Iron Mana tako da ide i jedan :(


    mario

    Imamo i mi ovdje na portalu dobre komedije.

    Od svih filmova, ja sam nekima najzanimljivija tema ?

    Što kažeš ti Mario ?

  • #11
    0 0

    postova:1130
    mario @ 29.12.2008. 23:26

    Imamo i mi ovdje na portalu dobre komedije.

    Od svih filmova, ja sam nekima najzanimljivija tema ?

    Što kažeš ti Mario ?


    gorlock

    A šta ću reć, preskačem te svađe i svađice i čekam post vezan uz temu :)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala