Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Federacija BIH zabranila snimanje filma Angelini Jolie
Iako scenarij nisu vidjeli, zbog pritužbi udruge "Žene-žrtve rata", Ministarstvo kulture odlučilo je uskratiti dozvolu

Federacija BIH zabranila snimanje filma Angelini Jolie

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    jovil @ 14.10.2010. 21:03

    Nemam što komentirati, sem da tema ne ode u zaborav.Ipak je riječ o filmu Big Angeline, koja planira angažirat mnoštvo glumaca sa ovih prostora(radujem se do besvijesti angažiranju Miraja naprimjer, spoznajom da će konačno zaradit prvu pravu sumu novaca u životu, a ne da ovisi od miloštinje i mrvica koje ponekad uspije namaknut od opustjele i šabano-nagrđene bosanske(sarajevske) filmske scene.(jedan debeli lik po naobrazbi zubar sa nadimkom Batko dominira sarajevskom shou scenom, jer kad hoće hrvatski OBN, ili srbijanski PinkBiH financirat neku domaću seriju zna se kome treba i "MORA" obratit.Priučeni glumac, al jebiga što bi u "lud zbunjen..." kazao Enes iz stranke Batko je čovik iz stranke.Uspio je i na tv NOVA da bude redovit gost, član žirija glazbenih shou-a......)

    Jadno ,tužno, tragično, bolno(da nije Dalmatinaca nebi me imo tko shvatit u Hrvatskoj o čem pričam, jer razmjere nestanka negdašnjeg europskog Sarajeva i potonuća u šerijat današnjice su zbilja zaprepašćujuće.

    I ovaj članak sve veli neka udruga u burke i nikabe obučenih žena veli nemre i točka.

    Valjda će i Zagreb to nekad shvatit.

  • #2
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 14.10.2010. 21:58
     Ovo je napuhana priča samo zato da netko uspije dobiti kakav copyright pa samim time da zaradi nešto novaca. Druga dimenzija ratnog profiterstva.
  • #3
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 14.10.2010. 22:30

    Nemam što komentirati, sem da tema ne ode u zaborav.Ipak je riječ o filmu Big Angeline, koja planira angažirat mnoštvo glumaca sa ovih prostora(radujem se do besvijesti angažiranju Miraja naprimjer, spoznajom da će konačno zaradit prvu pravu sumu novaca u životu, a ne da ovisi od miloštinje i mrvica koje ponekad uspije namaknut od opustjele i šabano-nagrđene bosanske(sarajevske) filmske scene.(jedan debeli lik po naobrazbi zubar sa nadimkom Batko dominira sarajevskom shou scenom, jer kad hoće hrvatski OBN, ili srbijanski PinkBiH financirat neku domaću seriju zna se kome treba i "MORA" obratit.Priučeni glumac, al jebiga što bi u "lud zbunjen..." kazao Enes iz stranke Batko je čovik iz stranke.Uspio je i na tv NOVA da bude redovit gost, član žirija glazbenih shou-a......)

    Jadno ,tužno, tragično, bolno(da nije Dalmatinaca nebi me imo tko shvatit u Hrvatskoj o čem pričam, jer razmjere nestanka negdašnjeg europskog Sarajeva i potonuća u šerijat današnjice su zbilja zaprepašćujuće.

    I ovaj članak sve veli neka udruga u burke i nikabe obučenih žena veli nemre i točka.

    Valjda će i Zagreb to nekad shvatit.


    jovil

    ti se stvarno sa vjetrenjačama boriš :D:D
  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.10.2010. 0:03

    vec mi ide na k....c ta Angelina ....ta zena jee tolko isilovana u medijima da mi se gadi vec .....mislim strasna stvar jbt snimat ce mozda film u BIH......ili nece........................................................bip.....................bip...............................................................kaj me ne neko krivo shvatil(jer tu puno ljudi svacaju krivo)nemam nista protiv BIH.... nego nje!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala