Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Čombe u Nemogućoj misiji 4
Miraj Grbić, poznatiji kao Čombe u seriji "Lud, zbunjen, normalan", u najnovijem nastavku serijala Mission: Impossible glumit će s Tomom Cruiseom

Čombe u "Nemogućoj misiji 4"

1
  • #1
    0 1

    postova:12
    piton007 @ 12.10.2010. 22:06
    ako ova dva naša budu glumili idiota i alkosa (što im veoma prirodno leži) onaj luđak od scientologa će ispasti prava faca
  • #2
    0 1

    postova:158
    jovil @ 13.10.2010. 0:09
    ako ova dva naša budu glumili idiota i alkosa (što im veoma prirodno leži) onaj luđak od scientologa će ispasti prava faca
    piton007


    Miraj je sasvim ok glumac.Talentiraniji od mnogih glumaca rodjenih u BiH , a karijere  nastavili u Hrvatskoj.

    Nije lako Miraju zaradjivat kruh u Sarajevu, al on nije podvija rep nego se bori, a valja izać na kraj s sarajevskim etrom, koji nije ni blijeda kopija prijeratnog grada multietnične kulture otvorene i k zapadu i k istoku.(sad je otvoren samo k istoku, točnije "bliskoistoku").

    Zato Miraj samo naprijed i da minutaža bude što veća, da konačno i ti pokupiš jednom pravi honorar.

  • #3
    0 1

    postova:580
    arnol @ 13.10.2010. 19:31
    Ajme taj Miraj mi nikako nije sjeo kao glumac. Još i malo bolji od njega Navojec  katastrofa !  Ta dvojica i film !  Baš nemoguća misija !
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala