Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Rhys Ifans kao glavni negativac u novom Spidermanu
Snimanje četvrtog "Spidermana" počinje u prosincu, a premijera u 3D-u očekuje se 2012. godine.

Rhys Ifans kao glavni negativac u novom "Spidermanu"

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 12.10.2010. 20:13

    Ne znam točno koji su to glumci navedeni (a prelijena sam ih potražit) ali se toplo nadam da su "jači" od prethodnih protagonista (Kirsten & Toby). Njih dvoje su mi tako mljakasti i cendravi u prvom nastavku da mi se gadi ostale nastavke gledat zbog njih. Sve je: nje-nje ovo nje-nje ono. Zato se nisam makla dalje od prvog dijela. Tako da po mom mišljenju ne mogu fulat. [No tko sam ja da sudim (pogotovo zato što se nisam mak'la sa početka) i nadam se da mi vi kojima je Spiderman zakon i kojima se svidio nećete zamjerit :/ ]

    ALI: Zašto sve moraju 3D-izirat pobogu??? 

    i P.S Velšani imaju zaista maštovita imena i prezimena =)).

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.10.2010. 20:31
    zivi bili pa vidjeli ...i meni se osobno to nesvida sve trpaju u 3D ...ja jednom sam gledal samo me glava boljela i oci!!Wink
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 12.10.2010. 21:27
    Nemam pojma ko glumi Peter Parkera ali znam da glavnu žensku ulogu ima Emma Stone... good news for teh boys imo ;)
  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 13.10.2010. 19:21
    3D nikako ne volim ! Vijest i nada u bolje glumce u novom "Spidermanu" me istinski veseli !
  • #5
    0 0

    postova:2
    csre @ 5.12.2011. 20:07

    neznam tocno, ali mislim da su rekli da ce biti sniman bas sa 3D kamerama, zato sto je tako veci 3D dozivljaj nego da ga samo prebace u 3D.

    PS: ja opce ne kuzim kak nekoga moze boljeti glava od 3D-a? za oci ajde, ali glava ( bez uvrede :D)

  • #6
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 5.12.2011. 20:40

    Oči zapravo upijaju svjetlost i tako čine sliku u tvojoj glavi. Nijedne oči nisu iste. Neke mogu podnijeti 3D slike, neke ne jer

    svaka ima drugačiju dioptriju, tj svako oko ima vlastitu "rezoluciju" slike oko sebe. nekim ljudima je ta "rezolucija" prevelika ili premala

    To ti se zove kratkovidnost ili dalekovindost.  

     Zato neki ljudi nose naočale. Zato ljudi koji provode previše vremena za kompujterom ili TV-om nose naočale jer tako se oštećuju oči, ili barem tako mislim.

    Nema na čemu.

    I brko nemaš kome govoriti "bez uvrede", ti si postavio pitanje, ja sam ti odgovorio najbolje kako znam. možda možeš potvrditi moju činjenicu nekim medicinskim člancima o tome kako 3D slike tj. filmovi utječu na oči i glavu.

     Cheers !  ( na engleskom "cheers" znači uzdravlje ili pozdrav)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala