Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Latin zbog lajavosti ostao bez posebnog ugovora i 20 tisuća kuna
Urednik "Latinice" odsad će, zbog svojih medijskih istupa, primati 10 tisuća mjesečno

Latin zbog lajavosti ostao bez posebnog ugovora i 20 tisuća

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2008. 21:00

    AAAAAUUUUUUUUUUU ŠTETE, PRAVDA JE SKORO ZADOVOLJENA.

    Bila već slična tema, ali ovo sada je prava stvar, što se mene tiče nek radi Latinicu na nekoj tamo lokalnoj televiziji na dalekom istoku (ne baš tako dalekom).

    Onima kojima je žao nek počnu skupljati novce za jadnička da mu ne zafali.......

    Pitam se, pitam ....... dokad će ići još ta emisija na TV-u ???????????????????

    https://www.mojtv.hr/magazin/#magazin-1471-latin-zbog-lajavosti-ostao-bez-posebnog-ugovora-i-20-tisuca-kuna

  • #2
    0 0

    postova:43
    masni @ 16.12.2008. 21:33
    Preveč je pljuval po hdz-u pa ga ne podnosiš?
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.12.2008. 21:56
    Preveč je pljuval po hdz-u pa ga ne podnosiš?
    masni


    ISPRAVAK NETOČNOG NAVODA


    Vidim da dobro pratiš moje komentare, pa te moram demantirati, "preveć pljuje po svemu što je hrvatsko",

    zar je on tvoj simpatizer (uzor)  ???????????

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.5.2009. 21:43
    DUGI JEZIKLatin se na sudu ispričao Hloverki Clanak info i tools
    Datum objave:
    27.05.2009 21:09 Autor: tportal.hr
     
    Clanak ukratko
    Denis Latin danas se na Općinskom kaznenom sudu ispričao glavnoj urednici Informativnog programa HTV-a Hloverki Novak Srzić i bivšoj ravnateljici HTV-a Mariji Nemčić, koje su ga u dva odvojena postupka tužile za klevetu zbog njegovih izjava da štite korupciju i mafiju na HRT-u
    Clanak Tekst
    No Latin je sutkinji izjavio da ne može snositi troškove postupka jer mu je, zbog njegovih izjava, smanjena plaća za 60 posto, piše Jutarnji.hr.

    Glavna urednica Informativnog programa HTV-a zadovoljna je njegovom isprikom u sudnici te je rekla da se nada da će Latin drugi put više paziti kada bude nešto izjavljivao.
    PRAVDA JE ZADOVOLJENA Smile

  • #5
    0 0

    postova:43
    masni @ 27.5.2009. 22:18

    Povijesna pobjeda za hdz. Bravo Hloverka. Bravo dr. Ivo. Bravo Goriluk. Buuu za Latina.

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.5.2009. 23:49

    Povijesna pobjeda za hdz. Bravo Hloverka. Bravo dr. Ivo. Bravo Goriluk. Buuu za Latina.

    masni

    Snimka je jako stara, no ipak dobra, iako je već izlizana fora, no čudim se da ti uopće znaš što je to žarulja?

    Vidim još uvijek te tresu iste boljke! Bojim se nema ti lijeka, no što se tu može.

    I da naravno kako ne bi dobio ukor, moram se držati teme.

    Što je ono tema, "ćirilica" a ne LATIN, da, ipak ok je priznati poraz.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala