Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Bear ide dalje: Preživjeti Južnu Dakotu i Karibe
Skočio je s padobranom i na tri mjesta slomio leđa. Godine oporavka, i postao je najmlađi Britanac na Mount Everestu

Bear ide dalje: Preživjeti Južnu Dakotu i Karibe

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.9.2010. 21:41

    Buuuuu Bear!!

    Vrijeme je da pokrenem vječnu raspravu, bar za obožavatelj serije ovakve tematike, Bear Grylss vs. Les Stroud :D Da li je itko gledao njegov (Lesov) serija, Survivorman? E to je tek prava stvar.

    Dok Bear sa sobom vuče ekipu kamermana i provodi vrijeme pod šatorima i hotelima dok ne snima, Les ide sam, te sa sobom nosi nekoliko kamera i pribor za preživljavanje (koji se razlikuje od epizode do epizode). Što se mene tiče Survivorman je a must see.

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 27.9.2010. 21:53
    gledal sam ga svaka cast liku ...zdizal mi se zeludac od nekih hranidbenih scena heheheh
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.9.2010. 23:03

    https://offgridsurvival.com/manvswild/

                            

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.9.2010. 23:10


         Gledam i jednog i drugog podjednako, nego, iako Survivorman je veća faca (što mu priznam), njegove emisije su upravo zbog te samostalnosti malo usporenije, pa često zadrijemam dok ga gledam Laughing... a bude mi ga i žao... Sjećam se kada je snimao scenu kada se spušta niz planinu, pa jadan postavi kameru, pa se snima kako se spušta 15 minuta, pa se vraća po kameru, i onda se opet spušta - i na tim živcima mu svaka čast!

         S druge strane, Bear, kako kažeš, vuče svu tu ekipu i prvu pomoć, ali je zato skloniji izvođenju gluposti, pa mi pak nekad takav pristup bolje dogovara. Dinamičnije je.

    P.S. Savjetujem ti da pogledaš dokumentarac kojeg je Bear snimio sa legijom stranaca - taj mi je jedan od dražih. Već se dosta puta vrtio na kabelskoj.


    senilno_magare


    Mmmm, istina da je Survivorman dosta sporiji od Man vs. Wild, no meni se sviđa taj njegov pristup, dok Bear više pokušava zadiviti i zabaviti gledatelje. Mislim da znam za tu epizodu, kad je baš pokazao kako namješta kadar i šta radi sa kamerama. Sad snima novu seriju, Beyond Survival, gdje više nije sam, već bude sa raznim plemenima i narodima koji i dalje žive po drevnim običajima. Za sada sam pogledao kad je bio u Šri Lanci i negdje u Maleziji sa ljudima koji praktički cijeli život na brodovima provode.

    Bacit ću pogleda i na taj dokumentarac kad već preporučuješ.

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.9.2010. 23:34

    @ mario

    Ja sam gledala Escape to the Legion, mislim da je bio na Historyju, pa baci oko tu i tamo, možda ga ponove.

    Btw - tu Bear zaista nije Superman, prožvakaše ga i ispljunuše kao i sve ostale

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.9.2010. 23:47
    Tek sad vidio link što je aya stavila, one more point for Les :D Budem pogledao taj dokumentarac ovih dana. Sad se sjetio neke epizode Survivormana, lik je bio u džungli (ne mogu se sjetiti gdje) i pala noć a nije uspio naći dobro mjesto za kamp, tako da je cijelu noć sjedio kraj korjena nekog stabla, jedva da je nešto spavao, i snima kamerom mrkli mrak, ono sve puno nekih užasnih kukaca, stonoga, pauka i sličnih beštija. Paucima je samo sedlo falilo da ih zajaše.
  • #7
    0 0

    postova:6
    radiger @ 28.9.2010. 0:27

    Meni je Phil vs. Wild najdrazi.

    https://www.youtube.com/v/EPtGsRg0HtI

  • #8
    0 0

    postova:494
    beno @ 28.9.2010. 8:26

    Ova serija je valjda najveci i najneuvjerljiviji kretenizam koji sam ikad gledao.

    Da slucajno zaglavim negdje u prasumi, pustinji, nasred oceana, htio bih radije uz sebe imat onog kamermana nego Beara. Dok se ovaj monkeyboy kotrlja niz planinu, probija kroz dzunglu (i usput jede valjda samo najodvratnije stvari koje nadje), njegov ga kamerman/kamermani prate istim putem, bez padanja, bacanja - savrseno smireno drzeci i kameru. Lik je valjda Cak Noris.

  • #9
    0 0

    postova:580
    arnol @ 13.10.2010. 19:51

    Manje- više slažem se sa komentarima.

    Ipak Bear ja bi tebe za doma.Wink 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala