Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gunsi nisu uspjeli zapaliti Arenu
U svom poznatom stilu, kasnili su na nastup koji je počeo nešto prije ponoći, ali drugih "ekscesa" nije bilo... osim loše svirke

Gunsi nisu uspjeli zapaliti Arenu

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.9.2010. 13:04

    Ovisno o tome tko ima kakav ukus, očigledno o tome ovise komentari pa i samih medija.

    Evo što kažu drugi: https://www.tportal.hr/showtime/glazba/88155/Eksplozivan-nastup-Axlovih-Gunsa-u-Areni.html

    ROCK SPEKTAKL

    Eksplozivan nastup Axlovih Gunsa u Areni

     
     

    Datum objave:
    25.09.2010 07:07

    Dugo očekivani koncert velikih povratnika Guns'N'Roses ispunio je očekivanja svih onih koji su otišli na njega iz nostalgičnih pobuda, da bi vidjeli bend koji je prije dvadesetak godina bio na vrhuncu slave, ujedno začepivši usta onima koji su umjesto rock spektakla očekivali debakl nekadašnjeg seks simbola Axla i njegovih pratećih glazbenika

    Za više video zapisa pogledajte u moj profil:

    https://mojtv.hr/korisnik/gorlock.aspx

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 25.9.2010. 14:22
    gunsi su legende i ostat ce legende ...oni su  i bili su jedni od najboljih hard rock bendova...nek ljudi zive na stari slavi zavrijedili su ....oni su cista devetka...najaci njihov album mi je Appetite for Destruction jer tu do izricaja dolazi punk rock i metal i naravno njihove nikad zaboravljene singlice koje zna svaki covjek na svijetu od november rain pa sve do hair of the dog....imaju moj respekt!!!
  • #3
    0 0

    postova:19
    marimba @ 25.9.2010. 20:59

    1.KAKVE OVO IMA VEZE S KONCERTOM U ZAGREBU??'Jedna velika karijera započela je u underground klubovima, ali energija koju su Gunsi širili brzo je postala masovni trend. Slava ih je jasno rastrgala i raspad grupe uslijedio je dok su bili na vrhuncu slave. Njhov prvijenac Appetite For the Destructions priodan je u 28 milijuna primjeraka.'

    2. To što Gunsi više nisu Slash, Izzy(ili Gilbert Clarke),Duff i Steven Adler(ili Matt Sorum) moš' prihvatit ili ne i to je kraj priče. Koncert je bio odličan koncert velikog rock benda sve i da se zovu Šmuns 'n' Poses. VrLaughingTongue outhunska svirka, svaki član je donekle zvijezda sam posebi itd. Tako da....

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.9.2010. 21:56

    Sorry - G'N'R Zagreb

  • #5
    0 0

    postova:2
    ajvanho @ 26.9.2010. 0:24

    Ne znam kako je bilo u Zagrebu u Areni..  ali dan ranije u Beogradu u Areni, Gansi su bili fantasticni !!! 

    "...tribine su se podigle, u parteru haos. Skoro 15.000 ljudi u glas vrišti refrene, a mlađani članovi benda već posle nekoliko stvari bacaju trzalice u publiku. Stare stvari uz fantastične ovacije, šutke, ludilo, a nove praćene punom koncentracijom i... vatrometom." pise u medijima jedan od mnogih odusevljenih novinara posle njihovog koncerta.

    Ja sam bila na tom koncertu i to je bilo zaista vrhunski...:)!! Dva i po sata sjajno "otprasene" svirke!!

    Pogledajte snimke na YouTube...

    Steta za Slesha, Gansi su zapalili Beogradsku Arenu :))) 

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.9.2010. 11:27

    USKORO...........

  • #7
    0 0

    postova:41
    incognito @ 27.9.2010. 19:19
    E sad... ja sam čula od fanova da su bili dobri, a ova/j kaže da nisu, može biti i jedno i drugo. Al' ipak vjerujem da je novinarima bilo malo krivo što Axl kod nas nije napravio nešto ekscesno o čemu bi mogli pisati, hehe! U svakom slučaju, da sam novinarka bar bih se potrudila da čovjekovo ime napišem ispravno... zaboga, možda nije ono što je bio prije 20g. ali toliko zaslužuje, svi volimo G'n'R hitove.
  • #8
    0 0

    postova:41
    incognito @ 27.9.2010. 19:42

    Da, da, a mladi su uvijek slušali starije...Laughing

  • #9
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2010. 21:47

    Prvo glupo je očekivati da Gunsi zvuče isto kao prije 15 godina, a kamoli da Axl Rose izgleda isto kao tada !

    Drugo G'N'R ima prikladnu pjesmu za one koji ih ne vole, evo par riječi: 

     GET IN THE RING

    Why do you look at me when you hate me
    Why should I look at you when you
    make me hate you too
    I sense a smell of retribution in the air
    I don't even understand why the fuck
    you even care
    And I don't need your jealousy yeah
    Why drag me down in your misery.........

    izvor: https://www.lyrics007.com/Guns%20N%27%20Roses%20Lyrics/Get%20In%20The%20Ring%20Lyrics.html

    e da jedan stari forumaš nekoć davno ponudio mi je pomirbene sise, što nije moj favorit, ali evo sada prihvaćam pomirbu ali ne i sise, a i brinem se za tvoje zdravlje da ne piješ svakojaka pića. 

    ovo su te sise (idu uz G'N'R) - sjećaš li se gordone ove slike ? 

     

  • #10
    0 0

    postova:540
    zubak @ 27.9.2010. 21:59
    JAO BRATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,DI OVA SVIRA ?????????????KAKVA JE NA FLAUTI ????????????
  • #11
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.9.2010. 0:00

    Evo za laku noć, Street of Dreams, Zagreb Live

    Axl Rose (link na wikipediju) The Street of Dreams lyric by Axl Rose 

    All the love in the world couldn’t save you
    All the innocence inside
    You know I tried so hard to make you

    I wanna make you change your mind
    And it hurts too much to see you
    And how you left yourself behind
    You know I wouldn’t want to be you 

    Now there’s a hell I can’t describe

    So now I wander through my days
    Trying to find my ways
    To the feelings that I felt
    I saved for you and no one else
    And though as long as this road seems
    I know its called the Street of Dreams
    But that’s not stardust on my feet
    It leaves a taste that’s bittersweet
    That’s called the blues

    I don’t know just what I should do
    Everywhere I go I see you
    You know it’s what you planned, this much is true oo oow
    What I thought was beautiful, don’t live inside of you anymore oo ow!


    I don’t know just what I should do
    Everywhere I go I see you
    You know it’s what you planned, this much is true oo ow
    What I thought was beautiful, don’t live inside of you anymore ooo ooow oooooow
    Oooo ooooooow!

    What this means to me is more than I know you believe
    What I thought of you now
    Has cost more that it should for me

    What I thought was true before
    Were lies I couldn’t see
    What I thought was beautiful is only memories
    Ooooooh oh ow what’d I tell you
    Ooooooh oh ow that’s what I’d tell you
    Ooooooh oh ow aaah
    Oooo ooh ooh inside of you


     

  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.9.2010. 19:31

    Evo i sažetak koncerta..........

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala