Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Skandal: Gradonačelnik plaćao gostovanja na HTV-u!
Mirko Duspara priznao je na sjednici Gradskog vijeća kako plaća dolaske u emisije

Skandal: Gradonačelnik plaćao gostovanja na HTV-u!

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.12.2008. 14:43

    I S P R A V A K   N E T O Č N O G   N A V O D A

    GRADONAČELNIK SLAVONSKOG BRODA MIRKO DUSPARA član je HSP-a, a ne HDZ-a!

    Inače evo posla za novog ministra pravosuđa.

    evo ovdje možete i pročitati članak u cijelosti:    https://www.cro-rss.com/article_veliki_skandal_gradona%E8elnik_sl_broda_pla%E6ao_gostovanje_na_htv-u__2601009.htm

    SLAVONSKI BROD - Gradonačelnik Slavonskog Broda Mirko Duspara (HSP) i javno je na sjednici Gradskog vijeća priznao kako je novcem iz gradskog proračuna plaćao gostovanje u emisijama Hrvatske radio televizije te za to potrošio 58 tisuća kuna iz gradskog proračuna.

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.12.2008. 19:56

    Lijepo od Vas što ste ispravili pogrešku ali zar ne mislite da autor teksta duguje i javnu ispriku..........

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.12.2008. 22:55

    pratio sam događaje vezane uz ovu temu, te kranje je ne profesionalno, ne korektno, ne ugodno, ne moralno iznositi javno krive informacije pa to poslije ispraviti i praviti se kao da se ništa nije dogodilo! slažem se da bi bilo pošteno od autora netočnih navoda, objaviti javnu ispriku. jer to su ozbiljne stvari s kojima ne bi trebalo manipulirati i obmanjivati na način koji je autor prikazao. dali je to namjerno ili slučajno to on zna   piše nešto o nekome a nezna ni kojoj stranci pripada, no pozdravljam što je greška ispravljena!

    franz

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 7.12.2008. 23:07

    IZVORNI TEKST OBJAVLJEN JUČER NA PORTALU MOJ TV JE PROMIJENJEN. 

    (DOKAZ U 11:12 h JOŠ JE STAJAO OVAJ TEKST POSLIJE JE PROMIJENJEN)

    JOŠ UVIJEK NEMA JAVNE ISPRIKE AUTORA TEKSTA        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    subota, prosinac 6., 2008. 11:12

    gdje je reakcija administratora.........

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 7.12.2008. 23:25

    .................isprike izgleda neče ni biti, što govori dovoljno samo za sebe!.. ALI kad se napiše nešto "bezveze" ovdje na portalu o neslaganju s nekim za film i slično, odmah se skače i prijeti sankcijama od strane Administratora!!!!!! no kad oni pogriješe nikom ništa!

    franz

  • #6
    0 0

    postova:29
    gemini @ 12.12.2008. 16:03
    DA OVO JE VRLO ZANIMLJIVO KAKO TO DA NEMA ISPRIKE AUTORA TEKSTA ?????
  • #7
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 12.12.2008. 17:26
    admin je reagirao, a autor dodao ispriku na kraju teksta... već odavno.
  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.12.2008. 21:31
    admin je reagirao, a autor dodao ispriku na kraju teksta... već odavno.
    jana_banana


    Bog, Jana, pa onda to lijepo treba i objaviti, mnogi niti nisu vidjeli članak i ne znaju da mogu vidjeti u cijelosti ako kliknu na link koji sam eto ja sačuvao u svom drugom komentaru, da bude dostupno javnosti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala