Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Audio No. 5 - Mel Gibson još ne odustaje
Tijekom pojavljivanja pete snimke, oglasila se i Melova bivša supruga i to pismom koje je poslala direktno na sud

Audio No. 5 - Mel Gibson još ne odustaje

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 16.7.2010. 23:20
    Dajte vise odjebite sa clancima o njima,boli me đoka za njih.
  • #2
    0 0

    postova:94
    frxi @ 16.7.2010. 23:26
    sta se ti pravis pametan  - niko te ne pita za tvoje komentare....
  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 17.7.2010. 15:10
    Dajte vise odjebite sa clancima o njima,boli me đoka za njih.
    zubak
    potpis, samo što bi ja tu još puuuuuno toga izdjelila, al' me strah da me ne banaju na mjesec dana =)
  • #4
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 17.7.2010. 18:04

    Zato je i postavljena opcija komentar, da se može komentirati. A sve koga ovo ne zanima, ne mora ni čitati, ima i drugih portala i drugih vijesti, mislim pišite što god hoćete, ipak ovo je namjenjeno za to.

    wow uspio sam čak sam sebe zbuniti, wow.....

  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 18.7.2010. 22:23
    sta se ti pravis pametan  - niko te ne pita za tvoje komentare....
    FRXI
    Nepismenjakoviću bahati, na kojeg si Niku mislio? Kranjčar? Steven Segal?

    Innocent
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.7.2010. 21:31
    Nepismenjakoviću bahati, na kojeg si Niku mislio? Kranjčar? Steven Segal?

    Innocent
    buzdovan


    Laughing Niko kao Nikola ? Santa Claus, Coca colja ????????? Laughing

    WinkBuzz...... (buzdovan) je li to iz filma Savršeni svijet sa Costnerom, ma je li ? ...... mislim na klinca Buzz ?

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.7.2010. 21:33
    Dajte vise odjebite sa clancima o njima,boli me đoka za njih.
    zubak


    Jest vala baš jeste, e u PM, dajte nešto o Melu nekom novom projektu - filmu...., sigurno je bolji čovjek nego što ga mediji prikazuju, jebiga kokoš ga isprovocirala Laughing
  • #8
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 19.7.2010. 22:22

    Gorloče, sram te bilo! Tongue out

    Moram priznati da je ovo prvi forum koji vidim gdje netko ispravlja nekoga drugoga gramatiku. Ma dobro je to...

    Ali, ozbiljno, moraju postojati pametnije vijesti od tog starog napuhanka Mela i njegove sponzoruše Oksane. Jedino gore od toga su bili Gotovčevi. Uh, smrznem se svaki put kad na njih pomislim! 

  • #9
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 20.7.2010. 8:57

    Zaista je nevjerojatno kako su novinari svoje lešinarstvo doveli do savršenstva!

    Puno je lakše pisati copy-paste članke i srati po vrhunskim glumcima kad upadnu u životne probleme nego se prihvatiti ozbiljnijeg posla.

    Mel Gibson je vrhunski glumac, jedan od rijetkih koji se dokazao u različitim žanrovima i jedan od onih koji je pametno birao filmove u kojima će glumiti.

    Mad Max, Smrtonosno oružje, Bounty, Hrabro srce, Galipolje, Ptica na žici, Ucjena, Patriot, Misteriozni znakovi... Izbaci uljeza ako možeš!

    Innocent

  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.7.2010. 22:40

    Buzdovan ima potpuno pravo - lešinari!!!

    Pustite čovjeka na miru, očito ima svojih problema, a tko ih nema. Samo što njegove razvlače po medijima.

    Mel Gibson je izvrstan glumac i ako imate pisati nešto o njegovoj glumi- - samo izvolite, ako nemate - nemojte pisati ništa!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala