Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kanal  RTL Plus na B.Net-u
RTL Plus gledateljima pruža priliku da nadoknade propušteno te još jednom pogledaju već viđene, omiljene televizijske sadržaje

Kanal "RTL Plus" na B.Net-u

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 26.5.2010. 17:40

    "poput RTL-ovih kultnih projekata: Bibina svijeta, Policijske patrole, Dvornikovih, Mijenjam ženu, Mjenjačnice, Sanje, Večere za 5 i Koledžicom po svijetu."

    odnosno jednih od najocajnijih televiziskih uradaka...nisu najjadniji jer fale oni s nove...

    ja imam bnet 3D i iskreno bi vise volio da nemam taj program neg da ga imam...

    da me glava svaki put zaboli kad saltam...al ok budem taj program bacio negdje medu teletabise i sl...

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.5.2010. 18:24

    "poput RTL-ovih kultnih projekata: Bibina svijeta, Policijske patrole, Dvornikovih, Mijenjam ženu, Mjenjačnice, Sanje, Večere za 5 i Koledžicom po svijetu."

    odnosno jednih od najocajnijih televiziskih uradaka...nisu najjadniji jer fale oni s nove...



    Složit ću se doista očaj, serije za popizdit.

    Nemam B.net, volio bih ga imati ali neće mi nedostajti ovaj kanal.

  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 26.5.2010. 19:01

    OK:

    RTL Plus gledateljima pruža priliku da nadoknade propušteno i JOŠ JEDNOM pogledaju VEĆ VIĐENE, OMILJNENE televizijske sadržaje.

    Evo kako rečenica treba glasiti:

    RTL Plus gledateljima pruža još jednu priliku da si pucaju si u mozak gledajući po 500-ti put jedno te isto.

    Sve varijacije na temu su dobrodošle!! 

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.5.2010. 9:57

    Kaj je ovo plaćeni oglas?

    Pa navedene emisije ionako gledaju ljudi bitno smanjenih intelektualnih sposobnosti - oni se, vjerujem, ne služe Internetom niti ovim portalom.

  • #5
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 27.5.2010. 17:54

    Kaj je ovo plaćeni oglas?

    Pa navedene emisije ionako gledaju ljudi bitno smanjenih intelektualnih sposobnosti - oni se, vjerujem, ne služe Internetom niti ovim portalom.


    aya

    je aya, to je placeni oglas, bnet je glavni sponzor ovog sajta, sto si mogla i sama vec primjetit...
  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.5.2010. 22:46
    Upssss Laughing - my mistake!
  • #7
    0 0

    postova:99
    brix @ 28.5.2010. 19:57
    program na kojem se prikazuju ISKLJUČIVO reprize... ah...
  • #8
    0 0

    postova:5
    dorina @ 12.6.2010. 14:36
    Uistom će biti premjere filmova. Piše u B.net katalogu!!!!Tongue out
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala