Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Veliki gubitak za metal scenu: Umro Paul Gray
Basista Slipknota zaposlenica hotela pronašla je mrtvog u hotelskoj sobi. Uzroci smrti još nisu poznati

Veliki gubitak za metal scenu: Umro Paul Gray

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.5.2010. 21:58
    Prvo Dio a sad i Gray.... I smell a conspiracy. Loše se piše metalcima.
  • #2
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.5.2010. 22:16

    Grdo, cuo sam danas.

    RIP Paul Gray, Slipknot nece bit isti...

  • #3
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 25.5.2010. 22:44

    R.I.P Paul

     gledao sam slipknot kada su bili u domu sportova, jedan od najintenzivnijih metal konerata koje sam gledao..

    prvo je umro Pete iz Type O Negative pa Dio pionir "rogova". strašna godina za metal scenu

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.5.2010. 22:48
    Bio sam i ja, ali moram priznat da su me razocarali. Gledao sam prije snimke njihovih koncerata i ovaj u DS je bio osjetno najslabiji. Prilicno rutinski - dosli, odsvirali, otisli.
  • #5
    0 0

    postova:31
    nocoslav @ 25.5.2010. 23:09

    gledanje DVD-a od bendova prije koncerata nije preporučljivo jer obično su ti snimljeni koncerti odlični pa nabiju nekakva fiktivna očekivanja koje se na live koncertima jednostavno ne mogu ispuniti. Takvu sam grešku napravio sa Arch Enemy- i Rammsteinom. AE mi je bio jako monotonan koncert, a Rammstein koliko god su bili odlični nisu me zabavili poput Metallice ili u ovom slučaju kao Slipknot iako je organizacija u Domu sporotva bila katastrofa no u ovoj nakradnoj državi gdje postoje silne agencije za bogaćenje pojedinaca niti jedna nije intervernirala u ono prenatrpanom kaosu. Još k tome ekipa iz Slipknota je bila ljuta kad  vidjeli da nema niti jedanog njihovog plakata u Zagrebu a kad su tek vidjeli prostor u kojem sviraju ostali su pafff.. No kasnije je jedan od članova (mislim daje to bio klaun) negdje izjavio da je to bio jedan od boljih ako ne i najbolji koncert na toj turneji, pozitivno naelektrizirana sirova metal atmosfera..

    Meni je jedino žao što nisam mogao biti na flooru već sam bio prisiljen skakati na vražijim binama

  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 25.5.2010. 23:36

    meni je žao što ih većinu vremena q*rca ne razumijem a tako mi se sviđa glazba u pozadini, isti slučaj s rammsteinom. ak se ne mogu povezat s lyricsima jbg. površno znam ali...

    R.I.P  

  • #7
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.5.2010. 23:40

    Hehe... Kako su ukusi razliciti. Rammstein koncert mi je bio puno bolji. Jedan od zescih i nabrijanijih koncerata na kojem sam bio. Metallica je bila korektna i blatna ;)

    Sto se gledanja DVDova tice, zavolio sam slipknot puuno prije koncerta  u DS tako da je bilo tesko ne pogledat nista. 

  • #8
    0 0

    postova:26
    lund @ 9.6.2010. 11:45

    Nek je crko, debelo prase, nek crknu i ostali.

    I kakve veze ima sto je crko, ostao im jos jedan "bubnjar" ionako.

    Slipknot, tom bendu smo se svi sprdavali prije par godina, bili su gore prihvaceni od fakin linkin parka a danas uzivaju status nekih faca u metal svijetu? ma otkad to..

    sprdnja su i sprdnja ce ostat i molim vas ne koristite rijec "Dio" u istoj recenici sa "Slipknot"..

  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 11.6.2010. 21:17

    Bit cu kratak:

    Nemas pojma :P

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala