Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Zbog Srpskog filma onesvijestio se i slomio nos
Jedan se distributer na projekciji "Srpskog filma" onesvijestio, pao, udario o metalna vrata i slomio nos

Video: Zbog "Srpskog filma" onesvijestio se i slomio nos

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 18.5.2010. 1:19
    Uuuhuuhu! Baš me zaintrigirao ovaj film, pročitao par recenzija, pogledao dva trailera, pa nemože to biti tak strašno, da imam noćne more. Kaj ne? Wink
  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 18.5.2010. 10:16
    Uuuhuuhu! Baš me zaintrigirao ovaj film, pročitao par recenzija, pogledao dva trailera, pa nemože to biti tak strašno, da imam noćne more. Kaj ne? Wink
    sever69
    Kako sam čuo, u jednoj od scena lik sodomizira novorođenče. Tako da mi je to ipak too much...a ko zna... možda ga na kraju i pogledam.
  • #3
    0 0

    postova:32
    prase @ 18.5.2010. 12:29
    pa kad se sjetimo sto su ovi bolesnici radili u domovinskom ratu nemogu me uopce iznenaditi ni s nekim filmicem
  • #4
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 19.5.2010. 19:31

    prase @ 18.5.2010 12:29

    pa kad se sjetimo sto su ovi bolesnici radili u domovinskom ratu nemogu me uopce iznenaditi ni s nekim filmicem

    Bolje na filmu, nego u stvarnosti kao što je to bilo kod nas u Hrvatskoj početkom devedesetih.

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala