Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Oliverov koncert u Londonu upitan zbog vulkana
Nastup je pod upitnikom zbog erupcije vulkana i oblaka prašine koji bi za vikend trebao zahvatiti i Hrvatsku

Oliverov koncert u Londonu upitan zbog vulkana

1
  • #1
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 17.4.2010. 11:43

    kakve gluposti neće ovaj dragojević sve smislit. kad sam prvi puta čuo da organizira koncert u new yorku u metropolitanu gdje su najveće svjetske operne zvijezde gostovale mislio sam je popularan ko isus pa da se raja jagmi za njim ko za dobrim proizvodom na rasprodaji, a kad ono treba samo skupit lovu i iznajmit dvoranu i eto tebe na koncertu stoljeća! a za koga je svirao tamo? čitava hrvatska je bila obljepljena njegovim jumbo plakatima na svakom koraku sam gledao njegovu facu za klavirom, pa šta stvarno misli da će prosječan hrvat ić gledat u new york ili london?

    i ovu dvoranu u londonu je iznajmio kaže da ispod 150.000 eura je nije moguće dobit. pa koga očekuje na koncertu? ko će potegnut put londona? kerum? stvarno ne razumjem za koga on to tamo svira, svatko tko ga je želio pogledat imao je priliku to bezbroj puta učinit u hr. ja osobno našu glazbu ne slušam pa ne znam ni kako kotira tu, ali ovo je totalni idiotizam, a najgore od svega je što mu se tu poklanja pozornost. kakva važna vijest za hrvate što bi dragojević mogao odgodit svoj koncert u londonu!

  • #2
    0 0

    postova:26
    lund @ 18.4.2010. 18:41

    Stvarno tragedija! Zbog glupog vulkana, koncert je upitan!

    A to što vulkan moze imati kobne posljedice na pola Europe, jebes to..

  • #3
    0 0

    postova:540
    zubak @ 18.4.2010. 22:33
    Boli me za njega .............
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala