Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Iz Pariza s ljubavlju
Školski primjer "stare škole" američkog akcijskog filma 80-ih, a koja je promovirala jednostavan crno-bijeli pogled na svijet

Gledali smo: Iz Pariza s ljubavlju

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 26.3.2010. 6:19

    to mi nije film za recimo otic u kino i gledat...al ono skinit preko neta i pogledat kodkuce...ko sto sam ja napravio...je po meni super rjesenje da se malo ubije dosada...

    film nije nista posebno ali nije ni los...takav film se stvarno gleda ono za razbibrigu...

    a "saljiv" pristup Travolte mi bas pase u ovaj film...

  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 26.3.2010. 13:18
    film je odličan, rijetko dobar uradak u hrpi smeća kojom nas zasipaju poput shutter islanda, avatara i sl.
  • #3
    0 0

    postova:540
    zubak @ 17.4.2010. 18:51
    Bas danas  gledao film,nije bas nesto,osrednji uradak,a Avatar je za ovo FILMCINA
  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 18.4.2010. 10:22

    1. jel tebe tata tukao kad si bio mali?

    2. ne gledam seagala i dudikofa, a njihove uratke ne ubrajam u filmove. ti ih gledaš? za tebe su to filmovi?

    3 kao što mogu usporediti kako mi je prijalo bilo koje jelo npr. pekinšku patku s paštom bolognese, tako mogu usporediti i bilo koji film.

    4. jadan si ti i tvoj mizerni život kad stvaraš probleme tamo gdje ih nema. kako članovi filmske akademije uspoređuju filmove različitih žanrova? pitaju tebe za dozvolu? ne? a da onda i njima napišeš jedno pismo i očitaš im lekciju?

    5. mora da si neugledan intelektualac kojeg žene s gnušanjem odbijaju ili ga uopće ne primjećuju.

    6. pogledaš li se kada u ogledalo? imaš dlakav i debel trbuh? iskompleksiran si? furaš pepeljarke? patiš da ti se ljudi dive, a oni te ipak ignoriraju? here is solution: stop posting shit!

    lijep pozdrav

    oh da, skoro zaboravih, talk to the hand, will you? Smile

  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 18.4.2010. 12:30
    napokon si se pogledao u ogledalo? ovo ti je cam screen shot? znaš da liči na tebe... Embarassed
  • #6
    0 0

    postova:494
    beno @ 18.4.2010. 12:54
  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 25.7.2010. 9:01
    film je odličan, rijetko dobar uradak u hrpi smeća kojom nas zasipaju poput shutter islanda, avatara i sl.
    karakteran


    E, jesi se pošteno isprdio! Odoh malo provjetriti sobu...

    Laughing

    Inače, film je relativno gledljiv, pogotovo nezahtijevnoj publici.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala