Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tito: Serija o velikanu koji je umro sretan i zadovoljan
Serija Antuna Vrdoljaka pozabavit će se životom Josipa Broza Tita od djetinjstva do njegove smrti 1980.

Tito: Serija o "velikanu koji je umro sretan i zadovoljan"

1 2
  • #16
    0 1

    postova:514
    fox89 @ 25.3.2010. 22:51
    ma bravo majstore...ako nisi znao tito je ''jugu'' doveo do bankrota...
    crnisokol

    vidim i ti se ogh za sutra učiš:D:D:D
  • #17
    0 0

    postova:2
    humanist @ 25.3.2010. 23:00

    Neznam od dakle tebi informacije...al do usi kao sada nasa Hrvatska sigurno nije bila zaduzena - u privrednoj snazi da ne govorim. Na zalost su nas sad i mnoge istocne zemlje dostigle i neke cak presisale koje su bile 90-te po svemu daleko iz nas.

    A sta se tice komentara da je Tito bio veliki zlocinac onda mozemo i navesti nekoliko americkih predsjednika da su zlocinci jer su cak i napadali druge drzave i odgovorni za vise izgubljeni zivota nego Tito. Isto jos nisam vidio neke dokaze da je on naredio zlocine, al znam da se mu svasta stavlja na teret.

    Nisam ja tako veliki obozavalac Tita... Al zbog pretjerano negativnih komentara malo se i ja vise zalazem :-)

  • #18
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 26.3.2010. 13:41

    Neznam od dakle tebi informacije...al do usi kao sada nasa Hrvatska sigurno nije bila zaduzena - u privrednoj snazi da ne govorim. Na zalost su nas sad i mnoge istocne zemlje dostigle i neke cak presisale koje su bile 90-te po svemu daleko iz nas.

    A sta se tice komentara da je Tito bio veliki zlocinac onda mozemo i navesti nekoliko americkih predsjednika da su zlocinci jer su cak i napadali druge drzave i odgovorni za vise izgubljeni zivota nego Tito. Isto jos nisam vidio neke dokaze da je on naredio zlocine, al znam da se mu svasta stavlja na teret.

    Nisam ja tako veliki obozavalac Tita... Al zbog pretjerano negativnih komentara malo se i ja vise zalazem :-)


    humanist

    pa baš da su tu sad američki predsjednici ispred tita nebi se složil, al da su krvnici koje treba spominjat to se slažem..ali iza tita ofc...
  • #19
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.3.2010. 19:31

    SERIJU GLEDAJTE SA ASPEKTA SERIJE I NEMOJTE SUDITI O OSOBI, OSOBITO AKO NEMATE POJMA O TOME, ocjenite seriju kao takovu dobru ili lošu - o Titu su uglavnom poznate sve činjenice. 

    u nastavku pogledajte insert iz filma Četverored - o slavnim partizanima. 

  • #20
    0 0

    postova:1
    prom1 @ 26.3.2010. 21:53

    kad je tito bio živ moj stari je napravio kuću,ja sam morao redovito ići u crkvu(jer me stari natjerao),u školi se nije vidjelo da je neko ekstra bogat ili siromašan,nije bilo tolikog preseravanja kao danas,a to što je udba vršila egzekucije po svijetu,pa koja zapadna vlada nije to radila, što ga ne opravdavam,al bojim se da svijet tako funkcionira.

    a što se tiče ustaštva,pa on je pobijedio u ratu i dijelio je pravdu kako je htio. da su ustaše pobijedile,oni bi dijelili.

  • #21
    0 0

    postova:541
    franz @ 26.3.2010. 23:12

    ..kvrc kuc kuc... franz  seee vratiooooo!!! AVE

    toliko o uvodu! ( di mi je "frend" flash gordon) buzdovan je tu, hmm dosta ne dostaje!!

     ... htio bi samo o naslovu #velikanu koji je umro sretan i zadovoljan" .. e sad tko iz kojeg kuta gleda! već od 1978 pa do njegove smrti, pogotovo kad je bio bolestan "najodaniji" ljudi su mu otkazivali poslušnost i vjernost sve više, i njegove odluke počeli ne provoditi, na što mu i žena nije mogla imati utjecaja, ali su bili svijesni situacije, pogotov nakon što je izjavio , "bojim se da sam uzalud život potrošio"  i još drugih primjera!no i prije puno su bili problemi.

    sad kolika je ta mjera točna sreće i zadovoljstva ne znam no nije baš bilo tako spokojno iz nekih drugih motrišta i spoznaja.

  • #22
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2010. 11:49

    nakon onih škart ostvarenja kao što su avatar i shutter island dobro je bilo pogledati nešto novo i dobro kao što je ova vrdoljakova serija.

    po prva dva nastavka mogu reći da je tonči na pravom putu da kaže istinu o titu koja se za bivšeg režima nije smjela ni pomisliti, a kamoli javno reći, zato ovaj serijal smatram punim pogotkom. btw, zašto se ne prikazuje danas? kad je sljedeći nastavak?

    usput sladim se i spilbergovim the pacific nije kao BoB, ali nije ni za bacit, napon nešto za normalne ljude, pa nismo svi poremećeni da svršavamo na nebuloze.

    edit: šteta za tita tek je naredni petak a baš sam se ponadao da ću treću epizodu pogledati danas. no the pacific stiže u ponedjeljak pa evo nečeg dobrog da se raskuži filmska i tv žabokrečina.

  • #23
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.4.2010. 19:39

    edit: šteta za tita tek je naredni petak a baš sam se ponadao da ću treću epizodu pogledati danas. no the pacific stiže u ponedjeljak pa evo nečeg dobrog da se raskuži filmska i tv žabokrečina.


    karakteran


    Što se tiče Tita, sumnjam baš da je tematika pogodna za Uskrsne blagdane.

  • #24
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2010. 19:49

    kakav uskrs kakvi bakrači i to još u petak...mrzim svake blagdane jer ljudi se onda pretvaraju u ono što nisu i glume dobrotu gade mi se.

    za mene je uskrs svaki dan, a vrdoljakov uradak je trebalo pustiti danas jer je ponuda na tv i u kinu stvarno katastrofalna. sad jednostavno nemam što gledat.

  • #25
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.4.2010. 20:03

    kakav uskrs kakvi bakrači i to još u petak...mrzim svake blagdane jer ljudi se onda pretvaraju u ono što nisu i glume dobrotu gade mi se.

    za mene je uskrs svaki dan, a vrdoljakov uradak je trebalo pustiti danas jer je ponuda na tv i u kinu stvarno katastrofalna. sad jednostavno nemam što gledat.


    karakteran


    sudeći prema tvom stanju svjesti preostaje ti samo jedno, ubij se.

     Lijepi pozdrav

    Gorlock

  • #26
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 2.4.2010. 20:11
    ti si gorlock idiot ali i takve bog voli.
  • #27
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.4.2010. 22:39
    ti si gorlock idiot ali i takve bog voli.
    karakteran


    Inteligentna osoba ubija argumentiranim vrijeđanjem ali na kulturan način.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala