Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Otok Shutter Amerikanci gledaju k'o ludi
Film "Otok Shutter" s Leom DiCaprijem u glavnoj ulozi, bio je najgledaniji film u SAD-u prošlog vikenda

Video: "Otok Shutter" Amerikanci gledaju k'o ludi

1
  • #1
    0 0

    postova:25
    nixass @ 24.2.2010. 18:12
    i drugi bi gledali :)
  • #2
    0 0

    postova:42
    avatar @ 24.2.2010. 18:48
    Gledao sam ga prekjučer, film je odličan! Inače kao i većina nisam veliki ljubitelj DiCapria, ali moram priznati da se stvarno dobro snašao u ulozi. Moja ocjena 9/10.
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 24.2.2010. 18:56
    Gledao sam ga prekjučer, film je odličan! Inače kao i većina nisam veliki ljubitelj DiCapria, ali moram priznati da se stvarno dobro snašao u ulozi. Moja ocjena 9/10.
    Avatar

    Zašto kao većina, mislim i meni je lik prije bio totalni "fancy pants" ali u zadnje vrijeme uvijek se u nekim badass ulogama pojavljuje.Čak ga je i Scorcese uzeo pod krilo, a svi znamo da Scorcese ne može napraviti loš film.
  • #4
    0 0

    postova:42
    avatar @ 24.2.2010. 20:38

    Mislim da njegovi dani tek dolaze. Polako gubi taj baby face izgled, Titanic je već odavno potonuo,,, kada se jednom Willis, Travolta i Clooney malo maknu vjerovatno da će on preuzeti malo grublje uloge.

  • #5
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.2.2010. 20:46
    Čak ga je i Scorcese uzeo pod krilo, a svi znamo da Scorcese ne može napraviti loš film.
    mario

    Da iskreno kažem, već mi se miješaju ti njegovi filmovi. Više ne znam tko, gdje, kada i zašto za svaki pojedinačni. A nije da se nakon njegovih filmova čovjek osjeća lijepo, niti zamisli nad nekom idejom, ili bilo što drugo što bi filmu dalo neku trajnost u ljudskoj glavi. It's fun, while it lasts, that's all.

     Prije sat vremena sam gledala Scorsese-ja i DiCaprija kako su se natjecali na jednoj press konferenciji u tome tko će kome bolje poljubiti dupe: "Oh, on je tako talentiran, najbolji redatelj na svijetu trenutno!" i: "Da, Lea pratim u svojim filmovima kao osobu koja se stalno razvija...bla bla bla" Ide mi to već laganini na živce. 10 godina suradnje? Fine, ali daj napravi i nešto drugo!

  • #6
    0 0

    postova:42
    avatar @ 24.2.2010. 23:52
    Ja znam samo one koji su mi dobri, The Aviator, Catch me if you can i naravno Shutter island kojeg definitivno morate pogledati!
  • #7
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 25.2.2010. 1:08
    Gangs of New York, Departed...
  • #8
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.2.2010. 10:36
    A Raging Bull, Taxi Driver i Goodfellas? Tu je isto napravio s De Nirom što i sada radi s DiCapriom.
  • #9
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 25.2.2010. 11:30

    Da iskreno kažem, već mi se miješaju ti njegovi filmovi. Više ne znam tko, gdje, kada i zašto za svaki pojedinačni. A nije da se nakon njegovih filmova čovjek osjeća lijepo, niti zamisli nad nekom idejom, ili bilo što drugo što bi filmu dalo neku trajnost u ljudskoj glavi. It's fun, while it lasts, that's all.

     Prije sat vremena sam gledala Scorsese-ja i DiCaprija kako su se natjecali na jednoj press konferenciji u tome tko će kome bolje poljubiti dupe: "Oh, on je tako talentiran, najbolji redatelj na svijetu trenutno!" i: "Da, Lea pratim u svojim filmovima kao osobu koja se stalno razvija...bla bla bla" Ide mi to već laganini na živce. 10 godina suradnje? Fine, ali daj napravi i nešto drugo!


    bozoli

    a zašto nebi ljudi pričali dobro jedno o drugome kad govore istinu?... scorsese i je najbolji redatelj na svijetu trenutno, a di caprio je stvarno talentiran glumac i njegovo vrijeme tek dolazi... i neznam zašto bi trebali raditi nešto drugo kad je ovak savršeno.. i dobro kaže mario, tak je nekad radio i sa de nirom, a od kad je prestao surađivati s de nirom, de niru je karijera krenula prema dolje ( mislim zarađuje on i dalje masne pare, ali nije snimio kvalitetan film od 1997. )

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala