Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Na rubu tame
Relativno pristojan akcijski triler koji ipak daje dobre razloge Hollywoodu da više ne skrnavi filmske i televizijske klasike

Gledali smo: Na rubu tame

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 22.2.2010. 15:42

    Tvoja ocjena:

    OCJENA: 4/10

    Ocjena 6 i pol tisuca ljudi s imdb-a:

    User Rating:

    7.1/10   6,439 votes
     
     
    ja neznam sta su tebi filmovi napravili dok si bio mali da im se tako osvecujes...nije nista dobro sigurno :|
    da ti ocjena filmova odskace 1 eventualno 2 od prosjeka uredu, ajde, specijalan si...
    al kad ti svaka ocjena sada odskace i vise od 3 od ostalih dode mi da se zapitam :S
  • #2
    0 0

    postova:70
    mocca @ 22.2.2010. 19:07

    LaughingLaughingLaughing ma joooooooj! Premoćno!
    senilno_magare

    I second that :)
  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.3.2010. 22:46

    Napokon inteligentna filmska kritika! Očito je i kritičar inteligentan, iznad prosjeka.

    Zato i ne čude ocjene koje daje!   Wink

    A razlika u ocjenama koju neki navode proporcionalna je udjelu inteligentnih ljudi u općoj populaciji.

    Što je inteligentniji i kvalitetniji filmski kritičar ta razlika ide u korist ocjena koje daje puk...

    Pročitao sam popriličan broj kritika raznih kritičara, ove na ovom portalu su definitivno najkvalitetnije!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala