Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Britanski premijer plakao na televiziji
Gordon Brown dao je intervju Piersu Morganu za ITV u kojem se rasplakao na spomen preminule kćerkice

Video: Britanski premijer plakao na televiziji

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 13.2.2010. 19:25

    "Dok je on pokušavao suspregnuti suze, njegova supruga Sarah sjedila i ridala u publici."

    Mislim da se umjesto ovog ridala čisto lako moglo napisati plakala!

  • #2
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 13.2.2010. 19:50

    "Dok je on pokušavao suspregnuti suze, njegova supruga Sarah sjedila i ridala u publici."

    Mislim da se umjesto ovog ridala čisto lako moglo napisati plakala!


    sever69

    slazem se s tobom
  • #3
    0 0

    postova:42
    avatar @ 14.2.2010. 23:10

    Baš, ako pogledaš isječak jedva da je i plakala u doslovnom smislu riječi, a ne još i ridala. 

    Mogli su dodati još "I jecala",,, čemu to pretjerivanje u novinama, općenito u svim medijima.

  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 15.2.2010. 9:32

    Baš, ako pogledaš isječak jedva da je i plakala u doslovnom smislu riječi, a ne još i ridala. 

    Mogli su dodati još "I jecala",,, čemu to pretjerivanje u novinama, općenito u svim medijima.


    Avatar

    Pa bar je to jednostavno objasniti - da su samo napisali "pustila suzu" naš odgovor bi bio "koga briga!". Ovako, budući da je ona "ridala" svi želimo vidjeti njenu izmučenu crvenu facu. To se zove prostitucija na obadvije strane.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala