Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Ni na nebu ni na zemlji
Umjesto romantične komedije film više odgovara žanrovskom okviru mrtvački ozbiljne egzistencijalne drame

Gledali smo: Ni na nebu ni na zemlji

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 7.2.2010. 2:46

    "Pristojna režija, solidna gluma i djelomično nekonvencionalna završnica ovo ostvarenje čine gledljivim, ali Ni na nebu ni na zemlji svejedno završava u provaliji između holivudske iluzije i žalosne stvarnosti svijeta u kome živi njegova publika."

    mislim da ti zivis u prezalosnoj svojoj stvarnosti...

    a i mislim da je ovo tvoj novi rekord! cestitam!

    User Rating:
    8.0/10   26,517 votes
     
    26 i pol tisuca ljudi misli da je film duplo bolji neg sto si ga ti ocjenio...al opet sta oni znaju...ti si kralj oni su seljaci...jel?Laughing
  • #2
    0 0

    postova:1
    zvecka @ 8.2.2010. 1:20

    Joj, kako volim te kvazi kritičare :))  Ovaj film jedan je od boljih koje pogledah u zadnje vrijema, i već mu je to velika hvala budući da gledam doista puno filmova. Neusporedivo bolji recimo od Avatara koji je samo jedan veliki "efekt" i ništa više.

    A što se Kendrick tiče, baš me zanima koje je to "bolje" uloge ostvarila budući da je Sumrak (koji spominje autor članka) jedna sveobuhvatna katastrofa, od scenarija i glume pa nadalje...  Strašno nešto.

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 8.2.2010. 11:19

    "Temeljen na romanu Waltera Krina, Ni na nebu ni na zemlji umjesto romantične komedije daleko više odgovara žanrovskom okviru mrtvački ozbiljne egzistencijalne drame,..." Naš Omiljeni Kritičar

     Zbog ovog komentara počela sam sumnjati da je Naš Omiljeni Kritičar uopće i gledao ovaj film. Jeee, zamisli, ima i nešto drugo pored holivudskih glupiranja i smijeha. To ne čini film "mrvtački ozbiljnom egzistencijalnom dramom". Tko god čita ovu kritiku pomislio bi da si kroz pola filma u depresiji! LOL!

     Ma, film je skroz ok. Ima jedna scena u njemu gdje dvije žene, jedna 25, druga 45 razgovaraju o tome što očekuju od muškarca. Poanta je prilično dobra. (Ne bih u detalje, nek prvo ljudi vide film)

  • #4
    0 0

    postova:1
    skor @ 7.3.2010. 22:58
    Dragi Dragane, kad sam vidio koju si ocjenu dao filmu morao sam se ulogirati samo da ti ostavim komentar. Dakle, film je po tebi ispod prosječan i zaslužuje 4/10 samo zato jer ga predstavljaju javnosti kao romantičnu komediju, što film zapravo i nije, ali kako su te prevarili jer si očekivao tipičnu glupavu, američku komediju kojih smo se nagledali na tisuće u zadnjih deset godina ti si ih, povrijeđen i ljut, odlučio kazniti! Ma bravo!! Ova ocjena govori više o tebi kakav si zapravo čovjek nego o filmu!! Pozdrav
  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.3.2010. 23:16

    Možda bi ipak osim ocjene i sažetka trebalo pročitati cijelu kritiku. Ja nisam shvatio da je kritičar uvrijeđen time što je umjesto tupave komedije dobio ozbiljnu dramu, i da je zbog toga dao ocjenu kakvu je dao.

  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.3.2010. 23:30

    Već sam to negdje napisao.

    Napokon inteligentne i objektivne kritike!  Wink

    Ne kužim što ovima što bezrazložno seru po kritičaru nije jasno!? Kužim jedino što im očito nedostaje... 

  • #7
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 29.5.2011. 1:11
    Ne kužim što ovima što bezrazložno seru po kritičaru nije jasno!? Kužim jedino što im očito nedostaje... 
    buzdovan

    Sad sam tek uOČIla ovaj komentar. Buzdovane, Laughing

    Nedostaje mi kritičarka. A ne da moram slušati stalno kako ga je netko natjerao da ode pogledati ljubić ili bilo što emotivno. Bu - f*#$& - hu!
  • #8
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 29.5.2011. 1:18
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala