Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Lud, zbunjen, normalan vrijeđa muslimane?
Serija se našla na meti onih koji tvrde da ona "vrijeđa muslimanske osjećaje i njihovo dostojanstvo"

"Lud, zbunjen, normalan" vrijeđa muslimane?

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 3.2.2010. 0:26

    Kak mrzim kad se traži dlaka u jajetu i još k tome u HUMORISTIČNOJ seriji! Humor, ljudi, humor! Očito su katolici još najviše tolerantni na zazanciju, a ovi.... katastrofa! Kak bi rekel, hebala te zatucanost!

  • #2
    1 0

    postova:1962
    aya @ 3.2.2010. 1:00
    Još bi čovjek nešto rekao, da nije musliman taj koji je snimio seriju! Laughing
  • #3
    0 3

    postova:18
    boong @ 3.2.2010. 1:05

    a sta rec o muslimanima...drazi su mi srbi 100000 puta nego one "balije" koji hodaju po bosni i seru gluposti...pogotovo ovakvi koji pizde na humoristicnu seriju...u kojoj su GLE CUDA gotovo svi muslimani........

    koji se kurac nisu bunili u onoj emisiju gdje je IZET pokusavo prodat srbske ikone u međugorju?

    jos jedan dokaz kolko su zaostali i nadasve neciviliziran narod...i to pogotovo ovi u bosni...takve necete nac ni u turskoj,takvu zaostalu gamad!

  • #4
    0 0

    postova:42
    avatar @ 3.2.2010. 8:51

    +1 za aya!

    btw,,,, i mene vrijeđa to što njih vrijeđa. Da ja platim njihovu pretplatu? Ma da, budale!... 

  • #5
    3 0

    postova:5
    voltron30 @ 3.2.2010. 13:36

    a sta rec o muslimanima...drazi su mi srbi 100000 puta nego one "balije" koji hodaju po bosni i seru gluposti...pogotovo ovakvi koji pizde na humoristicnu seriju...u kojoj su GLE CUDA gotovo svi muslimani........

    koji se kurac nisu bunili u onoj emisiju gdje je IZET pokusavo prodat srbske ikone u međugorju?

    jos jedan dokaz kolko su zaostali i nadasve neciviliziran narod...i to pogotovo ovi u bosni...takve necete nac ni u turskoj,takvu zaostalu gamad!


    bOOng
    S ovim postom si pokazao da si debilcina!! Citav jedan narod si strpao u isti koš na osnovu protestovanja dvije organizacije koje se kite nekim laznim moralom! I ne kaze se ''srbske'' nego ''srpske'' konjino, bar nauci sta je palatalizacija!!! Još, čovjek zna kakvi su muslimani u drugim zemljama, pa usporedjuje ih s ovim u Bosni! Uh, ali mi se gade ovakvi šovinisti koji jedva čekaju da nešto potjera vodu na njihov mlin da bi mogli ispoljiti svoju mržnju!
  • #6
    2 0

    postova:4
    cazin @ 3.2.2010. 15:34
    JA SAM MUSLIMAN I APSOLUTNO ME SADRZAJ SERIJA NE VRIJEĐA A KOGA VRIJEĐA NEKA NEGLEDA SERIJU
  • #7
    1 0

    postova:256
    seljankica @ 4.2.2010. 12:50
    JA SAM MUSLIMAN I APSOLUTNO ME SADRZAJ SERIJA NE VRIJEĐA A KOGA VRIJEĐA NEKA NEGLEDA SERIJU
    cazin


    svaka cast na iskrenosti,meni je to jedna od nasih omiljenih i mislim da nikoga namjerno ne vrijedjaju
  • #8
    3 0

    postova:4
    blackadder_ @ 4.2.2010. 19:22
    ..ova serija zapravo vrijeđa sve ljude sa smislom za humor...Wink
  • #9
    0 0

    postova:8
    grdasic @ 4.2.2010. 19:31
    Mislim da se radi o politiziranju i muslimanskom ekstremizmu, ako im ne paše neka gledaju nešto drugo, što se tiće serije, stvarno, kako onda da se zbog fratara napravila halabuka. Radi se o ekstremima i vehabijama te ih se ne treba uzimati zdravo za gotovo...
  • #10
    0 0

    postova:2
    zmaj141 @ 4.2.2010. 19:44
    Serija je baš dobra, kome se ne svidja nek ju ne gleda.
  • #11
    0 0

    postova:1
    milomirv81 @ 4.2.2010. 20:12
    extra serija,kome se ne svidja neka ne gleda,to je najbolja serija snimljena u poslednje vrijeme na nasim prostorima!Smile
  • #12
    1 0

    postova:2
    dobro96 @ 4.2.2010. 20:23
    S ovim postom si pokazao da si debilcina!! Citav jedan narod si strpao u isti koš na osnovu protestovanja dvije organizacije koje se kite nekim laznim moralom! I ne kaze se ''srbske'' nego ''srpske'' konjino, bar nauci sta je palatalizacija!!! Još, čovjek zna kakvi su muslimani u drugim zemljama, pa usporedjuje ih s ovim u Bosni! Uh, ali mi se gade ovakvi šovinisti koji jedva čekaju da nešto potjera vodu na njihov mlin da bi mogli ispoljiti svoju mržnju!

    voltron30


    Slazem se! A sto se tice serije i humora, humorje napravljen da kritikuje mane naroda, politicara, ljudi i njihovih obicaja. Kako je Branislava Nusica kralj poslao u zatvor zato sto ga je ismijavao a i dan danas ga svi citaju i smiju mu se. Serija je najbolja, druga poslije mister bina,a sto se tice kritika, nevidim zasto bi se ljutili...

  • #13
    1 1

    postova:1
    ????????? ???????? @ 6.7.2016. 3:29

    dzenaza krmetu? koji musliman ga je sahranio? komunista izet i jaka mi vernika... a krme umesto puretine podvalio opet isti "vernik" komunista. kao i samir, dupe bi prodao za pare svuda ima takav jedan ( nisu ni muslimani svetci nemojte da se pravite prosvetljenom rajom ). nemam nista protiv muslimana, al idu mi na kurac sa ovim njihovim sranjima kao oni su uvek na udaru itd... serija ne sadrzi nikakvog uvredljivog materijala muslimanskoj veri, niti prema njenim vernicima, a njihove reakcije treba najostrije osuditi ( da ne kazem sankcionisati ) da prekinu vise sa njihovim sranjima.

  • #14
    0 0

    postova:45
    crocop97 @ 6.7.2016. 22:22

    Prvih par sezona bilo je dosta dobro, sve dalje apsolutno negledljivo i istrcano

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala