Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Najbrutalnija povijesna serija ikada
"Spartacus: Blood and Sand", serija koja je šokirala američku javnost, uskoro dolazi i na europsko tlo

Video: Najbrutalnija povijesna serija ikada

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 31.1.2010. 2:17

    hmmm moglo bi bit zanimljivio...nije mi ni 300 ni Gladijator mrzak film Tongue out

    a eno na pirateu ima vec 2nastavka...op op op

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 31.1.2010. 2:19

    mene nešto vuče da to ipak pogledam... možbit mišići? ta sirova muškost???

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 31.1.2010. 14:32

    ja sam pogledo prva 2 nastavka...prica je napocetku vrlo slicna onoj iz Gladijatora al ce se sigurna razic u nekoj tocki...

    mislim ovo nije sad neki ulra spektakl al za pogledat ovako nije lose...

    a ima se sta vidit i za muske i za zenske, tak da sto se toga tice nemorate se brinitLaughing

  • #4
    1 0

    postova:116
    olio @ 31.1.2010. 17:36
    ok serija, ali pretjerivanje sa CGI krvi uopće nije zanimljivo
  • #5
    0 0

    postova:1
    mariela834 @ 31.1.2010. 20:03
    slažem se sa prethodnim komentarima dobra je serija ali spektakularno i toliko brutalno ipak ne :)
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.6.2010. 23:05

    Napokon i na Tv-u, upravo na HBO-u, 2. epizoda.

    Pogledao sam i prvu i drugu, odlična serija kao niti jedan film o Spartaku do sada. 

    Svakako gledati. 

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.1.2011. 22:49

    Nakon pola godine, pronašao sam vremena i pogledao svih 13 epizoda.

    Ocjena svih epizoda 6/10 

    Doista naslov opravdava - prebrutalna serija, doista mnogo nepotrebnih scena klanja i krvi, u nekim trenucima izgleda kao u nekom horor filmu. 

    Doze sexa u seriji ne nedostaje, kao da gledate recimo playboy chanel.

    Ono što krasi seriju je vrhunska produkcija, te priča koja prati glavnog junaka, rimskih spletki u ovoj seriji ne nedostaje.

    Svaka epizoda se nadovezuje jedna na drugu ali se može gledati i svaka za sebe, ali ako neku preskočite tamo negdje recimo u 7. epizodi zapitat ćete se: pa zašto sad to ? 

    Dakle nema preskakanja. 

    Tko je moralni pobjednik u čitavoj priči, tko pravednik, a tko krvnik doista na kraju je teško reći ! 

    Gledati da, ali ne preporučujem u prisustvu djece. 

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala