Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Predstavljen biografski film o Elvisu
Kralja rock'n'rolla u novom biografskom filmu utjelovljuje Austin Butler, njegovog menadžera Tom Hanks

Predstavljen biografski film o Elvisu

1
  • #1
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 21.2.2022. 16:39

    Jedva čekam pogledati ovaj film. 

    Kralj je jedan Elvis, začetnik rocka, soula, bluesa, kasnije hard rocka itd....

    U rapu je to Eminem, ali o njemu već ima odličan film. 

  • #2
    0 0

    postova:95
    noclass @ 21.2.2022. 17:41
    Gorloće nisi li malo pretjerao?
  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.2.2022. 20:36

    malo puno pretjerao...bio je kralj, poseban, drugačiji...ali začetnik...Neodlučan

    baš sam skoro naletio na izvedbu uživo, polk salad anny, ili tako nekako...kralj...

  • #4
    0 0

    postova:95
    noclass @ 22.2.2022. 7:24
    Možda je gorlock samo malo sarkastičan a mi nismo skužili na prvu. Sad kad sam opet pročitao njegov post, pogotovo drugi dio o Eminemu siguran sam da je sarkastičan. Ali uprkos tome i mene zanima na što će ta autobiografija sličiti. Hoće li je zasrati ili će se držati činjenica? I hoće li uistinu biti autobiografija ili samo mjuzikl za najveće Elvisove fanove? Vidjet ćemo.
  • #5
    2 0

    postova:1962
    aya @ 22.2.2022. 19:54

    Meni ovaj lik fizički ništa zajedničko sa Elvisom nema. Niti na fotkama, niti u traileru. Tak da ne znam što bi trebao učiniti da me, barem djelomično, uvjeri da bi trebao biti Elvis.

    Kurtu Russelu je to uspjelo u Elvisu iz 1979.

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.2.2022. 15:51

    noclass @ 22.2.2022. 7:24

    Možda je gorlock samo malo sarkastičan a mi nismo skužili na prvu. Sad kad sam opet pročitao njegov post, pogotovo drugi dio o Eminemu siguran sam da je sarkastičan. Ali uprkos tome i mene zanima na što će ta autobiografija sličiti. Hoće li je zasrati ili će se držati činjenica? I hoće li uistinu biti autobiografija ili samo mjuzikl za najveće Elvisove fanove? Vidjet ćemo.

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.2.2022. 15:55

    aya @ 22.2.2022. 19:54

    Meni ovaj lik fizički ništa zajedničko sa Elvisom nema. Niti na fotkama, niti u traileru. Tak da ne znam što bi trebao učiniti da me, barem djelomično, uvjeri da bi trebao biti Elvis.

    Kurtu Russelu je to uspjelo u Elvisu iz 1979.

    Da, ne liče baš i da Elvis s Kurtom Russelom je odličan film. 

    Svejedno veseli me ovaj novi film, teško da može biti loš film o Elvisu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala