Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Disney odgovorio na razočarenje Petera Dinklagea oko nove Snjeguljice
Glumac je razočaran što studio ne vidi problem oko prikaza osoba patuljastog rasta

Disney odgovorio na razočarenje Petera Dinklagea oko nove "Snjeguljice

1
  • #1
    3 0

    postova:1962
    aya @ 27.1.2022. 17:53

    Snjeguljica i 7 patuljaka je njemačka bajka, zapisana po braći Grimm još prije 200 godina. I sada bi po Dinklageu valjda, u ime političke korektnosti, patuljke trebalo zamijeniti osobama normalnog rasta? Ili im promijeniti zanimanje i mjesto boravka, jer su rudnik i brvnare/špilje valjda uvredljive za populaciju osoba niskog rasta? Ode svijet u materinu.....

  • #2
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 27.1.2022. 19:10

    Jeaa right, a nije mu smetala uloga u GoT-u koja ga je planetarno proslavila. Uloga koja je kao i u snjegulici baš napisana tako. Sad se on pametan našao da bi nešo mijenjao i vjerovatno ubacio jednoroge ili ne znam što.

  • #3
    0 0

    postova:95
    noclass @ 28.1.2022. 7:52
    Apsolutno sam protiv vrijeđanja i omaložavanja drugih na bilo kojoj osnovi al' što je previše previše je. I zašto pobogu Disney snima još jednu varijantu Snjeguljice? Na tu temu smo već imali crtić, crtić, crtić, film za odrasle, crtić, neki glupi film sa Charlize Theron, pa onda glupi nastavak glupog filma sa Charlize Theron... Što nam novo i do sada neviđeno u ovoj verziji može ponuditi Disney osim što će zbog Dinkliđevog prigovora na političku nekorektnost patuljci izgledati kao prva postava Dream Teama? Baš me zanima.
  • #4
    1 0

    postova:1962
    aya @ 28.1.2022. 15:39

    Što nam novo i do sada neviđeno u ovoj verziji može ponuditi Disney osim što će zbog Dinkliđevog prigovora na političku nekorektnost patuljci izgledati kao prva postava Dream Teama? Baš me zanima.

    Paa...možda da umjesto patuljaka budu gay afroamerikanci, po mogućnosti Židovi.

  • #5
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 28.1.2022. 16:54

      /:=l

  • #6
    0 0

    postova:95
    noclass @ 28.1.2022. 19:44

    @aya

    To je već bilo u onoj verziji za odrasle. Ne pitaj. Mršti se

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.1.2022. 17:25

    To je već bilo u onoj verziji za odrasle. Ne pitaj. Mršti se

    Ajoooooooj, nije valjda? Iznenađen

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala