Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Lea Michele počela gubiti sponzore
Sponzor je otkazao Michele nakon što ju je kolegica iz serije "Glee" optužila za "traumatično mikronasilje"

Lea Michele počela gubiti sponzore

1
  • #1
    0 4

    postova:126
    fdrdf9 @ 4.6.2020. 22:14
    Tipican obrazac po kojem djeluju svi veliki "humanisti": usta su im puna morala, pravde, velikih rijeci, parola protiv nasilja, a posebno ljudskih prava, no kad ih raskrinkas istinom i razotkrijes kao najobicnije licemjere, uzvracaju uvredama, etiketiranjem i klevetama, a neki od njih prijete cak i fizickim nasiljem. Nista novo, takvi su uvijek najgrlatiji, po tome cete ih prepoznati.
  • #2
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 5.6.2020. 18:09
    Evo gle, frdrk, hloverka bi se složila s tobom, mogli bi postati pravi frendovi vas dvoje, na istom intelektualnom nivou ste , nitko ne razumije što hoćete reci, antife su vam krive za sve, svi se sprdaju s vama, to bi mogla biti prava ljubav...ljepota je ionako prolazna... Nisam htio staviti link s indeksa da ne prigovaras https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/sale-na-racun-hloverke-novak-srzic-nakon-sto-je-objavila-plazu-u-mozambiku-umjesto-u-makarskoj---608040.htmlu
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala