Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Joker obara rekorde na domaćim kino blagajnama
Film je ostvario treće najbolje otvaranje svih vremena u Hrvatskoj nakon uspješnica "Osvetnici: Završnica" i "Sila se budi"!

"Joker" obara rekorde na domaćim kino blagajnama

1
  • #1
    1 2

    postova:1
    igor rasvjeta drinić @ 13.10.2019. 9:17

    Previše razvikano, ništa posebno, pomalo i dosadan ! 

  • #2
    1 0

    postova:371
    cala @ 13.10.2019. 17:07

    ja osobno dosta dugo nisam pogledao nešto ovako dobro,istina Phoenix nosi cijeli film i ako bi makli njega....teško da bi netko drugi bolje odglumio,navijam za njega na oscarima jer ga je zaslužio,kako ovom ulogom tako i prethodnima

  • #3
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 13.10.2019. 20:53

    ...evo,odgledah i ja....psihotičan heroj-anti za psihotična vremena (NY'70 tih), hrabar film sa još hrabrijim završetkom, ali koji izravno ne komunicira sa sadašnjošću, i to treba imati na umu ( nas su razni Waynovi odavno kupili za siću). Svaka čast na izvedbi Joachima Phoenixa, ali istinski je heroj Todd Phillips, koji je riskirao svoju reputaciju Jokera (Mamurluci i sl.) za ovu "nakazu" od Jokera.

    PS:

    DeNiro je naravno izabran zbog Taxista, film koji je tu značajno "citiran".

  • #4
    2 0

    postova:1130
    mario @ 13.10.2019. 22:44

    Pogledoa ga i ja sinoć i slažem se sa većinom, mogu ga samo nahvalit i nimalo mi nije dosadan. Malo je prevelik hype ali film je zbilja vrijedan gledanja, ja ću ga def opet pogledati.  Phoenix u igri za Oscara?

    Pandaboy je već napisao dobar rivju i baš je skrenuo pozornost na nešto što je i mene malo bocnulo  -

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala