Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Preminuo Rutger Hauer
Popularni nizozemski glumac proslavio se ulogom Roya Battyja u originalnom "Blade Runneru"

Preminuo Rutger Hauer

1
  • #1
    2 0

    postova:1130
    mario @ 25.7.2019. 13:12

    He's seen things you people wouldn't believe. :((

    Meni je bio jedan od onih glumaca koji svaki film učini vrijednim gledanja. Svakoj ulozi je dao nešto posebno i bez obzira kakvog je lika glumio uvijek se moglo računati da će uzdići na neku višu razinu.

    Niš, ovaj vikend Hauer maraton. Blade Runnera će preskočiti, gledao ga nedavno po n-ti put ali Ladyhawke, Blind Fury i The Hitcher će se naći na repertoaru.

    Tko nije gledao neki od ova tri, eto... must see imo. Isto tako preporučujem Blood of Heroes i Flesh and Blood.

  • #2
    0 2

    postova:96
    zoroaster @ 25.7.2019. 16:25

    Realno: glumac B klase koji je uglavnom i glumio u B filmovima.

    Ali imao je ono "nešto" što te je privlačilo njegovim filmovima. Ruđer, kako ga je moja ekipa interno zvala, RIP.

  • #3
    3 0

    postova:2
    stefzg @ 19.8.2019. 21:53

    mario,  potpisujem. njegov monolog u Blade Runner-u spada u antologiju filmske umjetnosti. da niš više nije snimio ostao bi zapamćen.

    R.I.P.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala