Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Hrvati su divljaci koji masakriraju turiste
U francuskom hororu "Vertige" Hrvati su okarakterizirani kao divljaci i kanibali koji se glasaju kao životinje

Video: Hrvati su divljaci koji masakriraju turiste

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    avatar @ 23.12.2009. 22:45

    He he, jedva čekam da vidim taj film, po traileru ne vidim ništa od navedenog. 

    Ako ne bude napomena da je snimljen po stvarnom događaju mislim da se nemamo što ljutiti. Sve je to fikcija! U dosta filmova okaraktezirani smo kao dobri teroristi, plaćeni ubojice, šverceri ljudima itd, ...,,, bitno je samo da nas se tu i tamo netko sjeti i to je najvažnije! 

  • #2
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 24.12.2009. 0:16

    Obavezno treba malo ispitati stvar.

    Film je po službenim stranicama završen 24.06.2009.

    Zašto je tek sada prikazan u francuskim kinima? 

    Ima još nešto: zašto je ova vijest objavljena u hrvatskim medijima upravo pred Božić (a želimo li još detaljnije tu su i predsjednički izbori 27.12.2009.)?

    Vrijeme je da se okrene par telefonskih brojeva u Parizu i okolici.

    A bientot! :) 

  • #3
    0 0

    postova:14
    bonzi @ 24.12.2009. 0:27
    Svi komentari na IMDb-u spominju jednog loše karakteriziranog i glumljenog manijaka....
  • #4
    0 0

    postova:4
    willy_cro @ 24.12.2009. 8:35

    ne znam što svi dižu frku oko ovog filma? nisu oni sve Hrvate okarakterizirali kao poremečenu naciju, već samo jednog lika koji kao ubija po Risnjaku... pokušali su valjda napravit film na foru "Hills have eyes" ili "Wrong turn", ali prema traileru im očito nije uspjelo.

  • #5
    0 0

    postova:7
    felicx @ 24.12.2009. 10:13

    U Francuskoj inače nema manijaka, niti pedofila, pa se scenarist dosjetio

    francuzima "dragog" naroda. Film je inače otužan uradak, pa ne vidim razloga za

    za brigu i daljnje trošenje riječi...   

  • #6
    0 0

    postova:8
    zamorac @ 24.12.2009. 16:14
    Kaj goT. Kao da ce netko to shvatiti ozbiljno.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala