Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Brittany umrla od istog lijeka kao i Michael Jackson
Pojavile su se informacije o tome kako je preminula Brittany Murphy umrla od Vicodina, ne od srčanog udara

Brittany umrla od istog lijeka kao i Michael Jackson

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    avatar @ 22.12.2009. 19:50

    Korisnik sam ovog portala još dok je bila stranica sva u onim dosadnim tablicama sa samo rasporedom za naša jedina 4 dosadna programa. Puno ste toga promjenili, super je i hvala.

    Inače evo sad sam napokon registrirao, ponajviše radi komentara, a žalosno je što na ovo nemam neki comment.

    Bila je dobra glumica, pre-lijepa i sve, jako mi je žao! Baš sam nedavno pogledao njen zadnji film "Deadline", mislim da ih je mogla snimiti još puno, šteta.

    RIP Brittany  

  • #2
    0 0

    postova:5
    monique @ 23.12.2009. 10:18

    VICODIN

    pa to House guta kao tic-tac

    mogla bi i neka tuzba krenut protiv proizvodjaca ali i silne reklame koju vicodin dobiva u seriji... mozda su mislili da budu postali sarkasticni od njega koliko i jedan jedini Gregory House :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala