Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Tihomir Bendelja prvi je hrvatski supertalent!
U superfinalu Supertalenta proglašen je pobjednik prve sezone, Tihomir Bendelja koji je oduševio twirlingom

Video: Tihomir Bendelja prvi je hrvatski supertalent!

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 19.12.2009. 20:06
    Bravo decko.
  • #2
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 19.12.2009. 22:14
    Koji dečko??? Pa valjda se kaže bravo topli brate ili bravo tetkice.Mali je već jednom nogom zakoračio u homo zonu.Isto ko da je posto modni stilist.Žalim njegove starce,ali možda su to prihvatili da im mali postaje peško.
  • #3
    0 0

    postova:26
    lund @ 19.12.2009. 22:36
    artoffsoul koji si ti kretencina
  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 19.12.2009. 22:58
    artoffsoul koji si ti kretencina
    Lund

    artoffsoul - sram te bilo i stid!
  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 19.12.2009. 23:03

    Re: artoffsoul
        Bože kojih jadnika ovdje. A ti si sigurno brkata muškarčina dlakavih prsa i pivske trbušine!
  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 20.12.2009. 4:28

    e sad kad bi ga pogledali onako "cisto seljacki" mogli bi rec da je malo ono hm hm hmmm ALI opet iako sam podosta homofobican mogu ovom malom rec  samo SVAKA CAST jer ovo vam je ljudi vjestina, bez obzira da li vas on podsjeco na baletana ili bilo sta, ovo je vjestia! bio on kakav bio, to cjenim....a tako bi to i drugi ljudi trebali gledat, bez obzira na neke predrasude,,,

     ajde s obzirom da jos nazalost 80% hr naseljavaju seljacine (pod time nemislim seljaci, jer i ja sam sa sela ajmo rec, nego SELJACINE,primitivci) rakcija na njegovu pobjedu i nije tako losa...moramo malo bit otvoreniji prema necem takvom, malo "novijem"...

    nemojte me shvatit samo pograsno, ni 5% nepodrzavam onakve "vesle" ljude al opet, nemozemo ostat primitivci i sve strano tako deklasirat....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala