Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Svaka legenda ima početak
Pogledajte trailer za prvi spin-off u filmskom svijetu Transformersa - "Bumblebee"

Svaka legenda ima početak

1
  • #1
    3 0

    postova:1130
    mario @ 6.6.2018. 12:40

    Nisam očekivao da ću opet biti uživljen u Transformers film ali ovo izgleda tako dobro, ima taj neki "Iron Giant" štih, feelgood avantura bez onih Bayksplozija i Transformera za koje neznam gdje im je glava a gdje rep.

    Plus, izgleda da ćemo dobiti Gen1 Starscreama, što me odmah ubacilo u fanboy mod XD

  • #2
    0 1

    postova:108
    lukas abramović @ 6.6.2018. 19:49

    Ne znam, još uvijek stojim iza svoje tvrdnje da je Transformers franšiza odapela papke nakon poprilično lošeg drugog, trećeg i četvrtog dijela i one katastrofe zvane The Last Kinght,,,

    Iako ovo, moram priznati, izgleda dobro, uvijek postoji mogućnost da je trailer samo našminkan...nisam uopće uzbuđen zbog ovog filma, ali mislim da ću mu možda ipak dati šansu...a pomaže mi i činjenica da se Michael Bay ostavio režije...napokon...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala