Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Ana Ugarković postaje Katja Kušec Plesa sa zvijezdama
Iz showa neočekivano ispali Iva Šulentić i njen partner Damir Horvatičić

Video: Ana Ugarković postaje Katja Kušec Plesa sa zvijezdama

1 2
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 28.11.2009. 23:26

    A kaj se tu uopće ima za komentirati Cry!

    Sirota kuharica je graciozna ko lički međed, lako je bilo gledat cipelu koja je odletila, mene bilo frka (preko nekoliko puta), da će ona odletit....

    Doduše, možda bi bilo bolje da je odletila, onda ju valjda zbilja ne bi mogli progurati dalje Cool

  • #2
    0 0

    postova:10
    frano_kiso @ 29.11.2009. 0:11
    namješteno...hrt gura svoje voditelje (ugraković, kušec) na prvo mjesto radi propagande
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 29.11.2009. 0:42
    namješteno...hrt gura svoje voditelje (ugraković, kušec) na prvo mjesto radi propagande
    frano_kiso

    Ne vjerujem u to previše. Sve je stvar trenutne popularnosti. A Ančica nam je popularna... Embarassed

    Al na ovoj slici izgleda tako grozno staro i... usudim li se to reći... ummm... kao da je došla iz Moulin Rouge-a!
  • #4
    0 0

    postova:10
    frano_kiso @ 29.11.2009. 10:08
    ko neka baba iz britanskih serija 80-ih godinaLaughing
  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 29.11.2009. 15:03

    Ispadanje Ive VS. Ane definitivno nema veze s plesom. Meni je Ana simpa, ali bolna istina je da joj ples nije niti u kapljici krvi...

    No najviše me smeta na što liči u ovom showu. S bapskom frizurom i haljama do poda dodaju joj barem 10 godina više... pa zgleda nekako staro i ofucano... ccc

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.11.2009. 21:37
    Ona jest stara i ofucana. I debela k tome! Laughing
  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.11.2009. 21:39
    namješteno...hrt gura svoje voditelje (ugraković, kušec) na prvo mjesto radi propagande
    frano_kiso


    Btw. - i Iva je hrt-ova voditeljica, tako da ti ova ne pije vodu Cool
  • #8
    0 0

    postova:10
    frano_kiso @ 29.11.2009. 22:42

    ali trenutno nema nikakv veći agmanžman, dok ana  je ana ponovno na hrt-u u odličnom terminu,....ma sve su to namještaljke

    Btw. - i Iva je hrt-ova voditeljica, tako da ti ova ne pije vodu Cool
    aya


  • #9
    0 0

    postova:5
    zongo @ 30.11.2009. 9:27

    Dakle ovak.

    Ana može biti ovakva ili onakva (Sjetimo se Gopca, Katje Kušec i sl). Činjenica je da je i IVA voditeljica. Publika je odlučila. Meni osobno, je Iva nesimpatična do bola. Njeno "Isuse Bože" kad je čula da je ispala je dokaz prepotencije tipa "KAJ?? JA nemrem ispasti". E, pa zlato možeš i jesi.

    Publika bira, a tebe nije izabrala. Mlada si, zgodna si, ali i ANTIPATIČNA.

  • #10
    0 0

    postova:1
    chantal_5 @ 30.11.2009. 10:50
    Nije stvar u simpatičnosti ili antipatičnosti, osobno nisam u ovom show ni za kuharicu Anu ni za voditeljicu Ivu, ali ako ćemo ocjenjivati po plesu,što ovaj show i prezentira onda je učinjena Ivi velika nepravda jer je doista favorit u ovom show, po meni ona i Franka definitivno su najbolje. No , kako na našoj televiziji uvijek netko nekoga gura pa je trenutno kuharstvo i kuharica Ana IN onda ide u prvi plan. Premda po meni za ples je totalno netalentirana, za kuhanje tako , tako, jer imamo krasne, vrsne kuhare i neznam zasto kuhati indijsku , i neznam sve čiju kuhinju kad je naša tako bogata i okusima i začinima itd, a i neidu bas njene kombinacije začina u ta jela,No, sve je to stvar ukusa.Neprihvatljiva mi je činjenica  (jednostavno matematički neide) da je Ana dobila više glasova nego Iva, tim više što se svi znaju ponašati pred kamerama osim Ane koja doista mora poraditi na svom smjehu, čitaj, cerekanju  koje je totalno nekontrolirano a glasovi koje pri tome izbacuje ravno histeriji, strašno kroz taj smijeh  odrazava svoju nesigurnost.
  • #11
    0 0

    postova:5
    zongo @ 30.11.2009. 14:50
    Nije stvar u simpatičnosti ili antipatičnosti, osobno nisam u ovom show ni za kuharicu Anu ni za voditeljicu Ivu, ali ako ćemo ocjenjivati po plesu,što ovaj show i prezentira onda je učinjena Ivi velika nepravda jer je doista favorit u ovom show, po meni ona i Franka definitivno su najbolje. No , kako na našoj televiziji uvijek netko nekoga gura pa je trenutno kuharstvo i kuharica Ana IN onda ide u prvi plan. Premda po meni za ples je totalno netalentirana, za kuhanje tako , tako, jer imamo krasne, vrsne kuhare i neznam zasto kuhati indijsku , i neznam sve čiju kuhinju kad je naša tako bogata i okusima i začinima itd, a i neidu bas njene kombinacije začina u ta jela,No, sve je to stvar ukusa.Neprihvatljiva mi je činjenica  (jednostavno matematički neide) da je Ana dobila više glasova nego Iva, tim više što se svi znaju ponašati pred kamerama osim Ane koja doista mora poraditi na svom smjehu, čitaj, cerekanju  koje je totalno nekontrolirano a glasovi koje pri tome izbacuje ravno histeriji, strašno kroz taj smijeh  odrazava svoju nesigurnost.
    Chantal_5

    Ja nekaj ne kužim. Tko su u našem društvu te dvije žene? Nitko i Ništa. Ne vidim niti jednog razloga zašto bi za jednu kuharicu ili petparačku voditeljicu neko namještao show.

    Drugo, društvo drago, pravila su jasna. Ples ocijenjuju suci, a gledatelji (koji su pak dovoljno blesavi da prosipaju lovu, jer ipak oni svi FINO zarađuju u tom show-u) ocjenjuju kak oni misle da treba. Sumnjam da se naša (ODVRATNA) HRT ipak bavi ovim dvijema "damama", koje su, ponavljam, nitko i ništa.

    Nadalje, kuhanje Ane može biti ovakvo ili onakvo (meni osobno njeni recepti ne pobuđuju apetit), ali ako ima gledanost, why not!!! Ima i gorih. Slušajte Zlatka Galla, kako hvali petparačka vina subotom i nedjeljom. PA Davor Butković zvani SNOB, koji komentira restače i klopu, a zapravo je seljak.... I tako dalje i tako dalje.

    Mala Šulentička je nekom simpatična, a nekom (Npr. MENI), nije... A tko će pobijediti??? Tak je svejedno. Samo da nam Bandić (čitalj "seljo") ne bude predsjednik

  • #12
    0 0

    postova:104
    nerona @ 30.11.2009. 15:50
    Ovdje bi se trebao ocjenjivati ples, a ne simpatije.Ljudi znaju i vole Mlikotu i zato on dobro pleše, jel?! Odnosno, Ana kuha, ne znam za koju tv momentalno, pa shodno tome, dobro pleše. Činjenica da je "mala" dobro plesala, nema veze, jer, vidim, kao nije simpatična, a riječ je o plesu, a ne miss simpatičnosti!!! Po tome kriterijumu i Bandić može bit predsjednik, njega biraju i birat će građani (ne seljaci!), Metropole!
  • #13
    0 0

    postova:3
    alejandro @ 30.11.2009. 22:03
    Ovdje bi se trebao ocjenjivati ples, a ne simpatije.

    Pa, ne baš. Da se ocjenjuje (samo) ples, gledale bi se isključivo ocjene stručnog žirija. Ovako je jasno da je glavni cilj što veći broj telefonskih glasova, tj. zarada.
  • #14
    0 0

    postova:5
    zongo @ 1.12.2009. 8:22
    Ovdje bi se trebao ocjenjivati ples, a ne simpatije.Ljudi znaju i vole Mlikotu i zato on dobro pleše, jel?! Odnosno, Ana kuha, ne znam za koju tv momentalno, pa shodno tome, dobro pleše. Činjenica da je "mala" dobro plesala, nema veze, jer, vidim, kao nije simpatična, a riječ je o plesu, a ne miss simpatičnosti!!! Po tome kriterijumu i Bandić može bit predsjednik, njega biraju i birat će građani (ne seljaci!), Metropole!
    nerona



    E, stari moj, onda ti smisli svoj show. Ovdje su pravila jasna. Stručni žiri daje svoje ocjene, a publika svoje.

    Ali, to je duga priča, kaj da ti velim.... Ak' ne kužiš, ne kužiš... Plači za plesačicom....

  • #15
    0 0

    postova:5
    zongo @ 1.12.2009. 8:23

    Pa, ne baš. Da se ocjenjuje (samo) ples, gledale bi se isključivo ocjene stručnog žirija. Ovako je jasno da je glavni cilj što veći broj telefonskih glasova, tj. zarada.
    Alejandro


    Upravo tako!!!!!!!
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala