Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Prvi kandidat zbog penisa izgubio 50 000 kuna
Druga kandidatkinja "Trenutka istine" na Novoj TV uspješno prošla prvih 5 pitanja

Prvi kandidat zbog penisa izgubio 50 000 kuna

1
  • #1
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 9.9.2008. 22:26

    Gledala sam emisiju cijelih 5 minuta i kad sam čula što su ga pitali - te sekunde bilo je jasno da će popušiti... Mislim da nisam do sada upoznala (a bome ni jedna od mojih prijateljica) muškog stvora, koji je ono zaistač zadovoljan svojim "drugim ja"... općepoznata stvar.

    Zakaj?

    Nemam pojma.

    Jasna Nanut je OK, izgled - sve 5, al boja glasa i nije baš televizično-voditeljski materijal ...

    Glavna i najveća greška - nemaš uopće osjećaj da sudjeluješ u nekakvom ispitivanju poigrafom, jer niš ne vidiš, niš ne čuješ - samo se nakon "napete" stanke - objavljuje rezultat. Mogli su malo poraditi na tome, pa ak niš drugo puštat kratke sekvence detektiva, koji upravo gledaju njegove/njezine otkucaje srca, spojit ih na neke žice (makar i fejkane) i tome sl. ...

    Eto ... 

  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 10.9.2008. 11:04
    Bravo Jana, skužila si nas muške skroz naskroz. A meni je super zanimljivo na kakva su sve poniženja ljudi spremni da bi zaradili neku lovu. Ali drugi ljudi obožavaju gledati kako se netko ponižava pa ne sumnjam u gledanost emisije. U svakom slučaju tko voli nek izvoli. Jel tak?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala